Váš košík je prázdný
  • HOME NÁBYTEK - vše pro Váš domov.
  • Doprava po celé ČR ZDARMA!
Cenové rozmezí
Značky
Stav zboží

Dětské pokoje pro miminka

Narození miminka je zlomová událost v každém životě rodičů. Pro miminko je nejdůležitější láskyplná péče, pro rodiče také kvalitní dětský nábytek, který Vám usnadní péči o Vaše miminko.

Bude-li miminko pobývat s Vámi v ložnici, nebo bude mít svůj samostatný pokojíček již od narození, vybavení které potřebujete se v obou případech neliší.

Kvalitní postýlka s nastavitelným roštem, "rostoucí postýlka", komoda s přebalovacím pultem, šatní skříně a skříňky, poličky, truhly a jiné, to vše Vám nabízíme v kategorii jednotlivé díly dětského stylového nábytku.

V této kategorii naleznete originální dětský nábytek pro miminka z výběrového masivního dřeva v neobvyklém, nadčasovém designu ve venkovském i moderním stylu.

Veškerý dětský nábytek je vyroben z kvalitního výběrového dřeva, z certifikovaných a testovaných desek MDF, splňuje nejpřísnější hygienické a bezpečnostní normy EU, jsou použity ekologicky nezávadné, certifikované, vodou ředitelné barvy, veškerý nábytek je certifikován z hlediska bezpečnosti, pevnosti a trvanlivosti.

Odstíny barev které jsou použity na dětský nábytek pro miminka navozují pocit klidu a čistoty, hodí se pro chlapce i dívky.

Teď už je jen na Vás, vybrat pro Váš poklad ten nejhezčí nábytek.

Přejeme Vám mnoho štěstí při výběru dětského nábytku, ale také mnoho krásných chvil s Vašim miminkem.

    Počet produktů: 19
    Počet produktů na stránku: