Váš košík je prázdný
  • HOME NÁBYTEK - vše pro Váš domov.
  • Doprava po celé ČR ZDARMA!

Židle, které si zamilujete

Židle, které si zamilujete

Židle nemusí být jen nudná, ryze funkční věc. Může to být úžasný kousek, na který budete hrdí a jehož prostřednictvím vyjádříte sami sebe.

Stejně tak jako designéři, kteří navrhovali tyto krásné, elegantní i extravagantní, legendární a vždy něčím výjimečné židle. Nechte se jimi unést!

 

Židle Map 2 + Map

Multifunkční židle Map s čistým a moderním designem dokonale ladí s každým interiérem, unikátní tvar zaujme milovníky designového řešení. Židle Map bez područek nabízí velkou volnost pohybu a držení těla, židle Map 2 doplněné područkami zvýší komfort užívání. Tvar židlí umožňuje jejich stohování, což je velmi výhodné také pro hotely a restaurace.

nap2 nap1

 

Židle Shell

Tvar židle Shell vychází z organických tvarů, prostorný sedák v podobě skořepiny poskytuje komfort sezení. Židle Shell je inspirována židlí Tom Vac od Vitry. Židle lze použít v interiéru, na terase nebo zahradě, všude tam, kde podle našeho názoru bude lépe prezentována zejména větším počtem kusů, v domácích i komerčních prostorech. Židle lze stohovat, je možné na sebe naskládat až 5 židlí.

židle shell_czarne__ DSC 7360 1024x768 4  DSC 7372Sher-cerna

 

Židle Zac

Neobvyklé řešení židle Zac velmi vkusně kombinuje moderní styl s klasikou. Stylové nohy v kombinaci dřeva s kovovou výztuží inspirované Eames židlí je obtížné ignorovat. Profil sedadla byl navržen pro pohodlí, židle je extrémně lehká. Celek vypadá velmi stylově, židle může být použita v různých interiérech, zajímavé řešení do kuchyně, jídelny nebo bufetu. Pozoruhodná je také velmi vysoká životnost tohoto nábytku, který nepochybně vděčí za svou vysokou kvalitu použitého materiálu. Můžete si vybrat z více provedení sedáku i podnože, jídelní i barové židle.

 krzeslo zac_rod_czarne Zac_DSX_seda Zac Zac barovka

 

Židle MPA wood

Organicky formovaná skořepina sedadla MPA wood z kvalitního ABS plastu kombinována s podstavcem z bukového dřeva a kovu je nadčasová klasika s moderností. Tento model máme k dispozici ve více odstínech, dokonale ji začleníte téměř do každé místnosti. S použitím polštáře může sloužit jako skvělý a funkční doplněk.

žMPA wood židle z_podlokietnikami_mpa_wood_šedé___ 11 MPA Wood black

 

Židle Body

Designová židle Body ve tvaru ikonické křivky z jednoho kusu materiálu je unikátní a pohodlný kus nábytku, který vynikne v každém interiéru. Nabízíme Vám repliku proslulé židle Panton, která se stala ikonou dvacátého století. Židle Body v jedinečné monolitické formě bude vždy malým uměleckým dílem v každém interiéru.

Body_white  Body_2 Body_white PANTON

 

Židle Factory

Židle Factory je dokonalou ikonou průmyslového designu. Nadčasová klasika nejlépe vynikne v surovém interiéru moderního vzhledu. Židle Factory se vyznačuje mimořádně stabilní a robustní konstrukcí. Sedák i opěradlo jsou odolné vůči mechanickému poškození. Navzdory tomu, že židle je z ocele, celek je lehký.

Loft ALFREDO 2 Loftt bílé krzeslo metalowe_alfredo_1_biale__ Loftkrzeslo metalowe_alfredo_1_czarne__ židle Loft židle loft alfredo_2_czarne_  Factoryalfredo1cern

 

Barová židle EPS wood

Barová židle EPS wood osloví milovníky klasického i moderního stylu, zvláště pak zastánce stylu skandinávského. Vynikající kombinace dvou zdánlivě protichůdných materiálu, plastové skořepiny s kombinací bukového dřeva zaručí úspěch v jídelně, kuchyni, barech i v restauraci. Na této židli můžete sedět dlouhé hodiny díky pohodlnému tvaru.

 barová židle eps_wood_1_biale___ 1 barová židle eps_wood_1_bílá 1 EPS Wood_blackbarová židle eps_wood_1_biale__ 1

 

Židle Gloria

Moderní plastová židle Gloria je inspirována ikonickou židlí Louis Ghost od KARTEL. Židle Gloria je velmi zajímavý kus nábytku, který překvapivým způsobem kombinuje dva zdánlivě protichůdné styly. Židli Gloria nepřehlédnete v žádném interiéru, klasické tvary se spojily s moderními, nicméně celek je velmi působivý a vkusný. Židli Gloria si snadno můžeme představit v interiérech velmi originálních, stejně tak i v klasických.

 

gloria Body bila Body  Body_