Váš košík je prázdný
  • HOME NÁBYTEK - vše pro Váš domov.
  • Doprava po celé ČR ZDARMA!

Nábytek dětem pro radost

Nábytek dětem pro radost

Vybrali jsme několik typů na dětský nábytek, který bude rozvíjet dětskou fantazii a představivost díky různým tvarům a funkcím dětského nábytku. Děti mají nevyčerpatelné zdroje nápadů, nábytek se tak stane dobrodružstvím nejen dětem, ale i Vám rodičům.

Veškerý nábytek pro děti splňuje ty nejpřísnější hygienické a bezpečnostní normy vydané Evropskou unií. Nechybí samozřejmě ani zajímavý design a kvalitní provedení z přísně vybraného materiálu té nejvyšší kvality.

 

 Pro malé námořníky a princezny

 

mars Marseille marseille

Pro malé námořníky i princezny je předurčen krásný nábytek Marseille, který je jedinečný svým zpracováním. Skříně, regály a komoda jsou stylizovány do plážových domků, v dětské fantazii mohou být i královským hradem. Doplňte pokojíček vhodnými doplňky a vytvořte tu správnou atmosféru na hraní. Kolekce nábytku Marseille získala prestižní ocenění "Diamant 2009" v nábytkářském průmyslu za vynikající zpracování, kvalitu, perfektní design a  originalitu. Nově nabízíme nábytek Marseille v procedení MDF.                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Co takhle pokojíček pro piráty?

 

Oslo pokoj    2dignet oslo

"Pirátský ostrov" lehce sestavíte z unikátní kolekce Oslo. Koncová úprava běleného povrchu s dojmem drásaného dřeva evokuje drsnou atmosféru pirátského korábu. Úchyty skvěle doplňují nábytek. Vyrobte s dětmi pirátskou vlajku, nastupte na palubu a můžete vyrazit do vod oceánů ...

 

Pro malé slečny i pány

 

Parole 2  Parole 2 duże Parole 3 bez brandingu kopia

Nádherná kolekce dětského nábytku v provensálském stylu nese název Parole. Jemná, okouzlující kolekce je navržena pro nejmenší děti, slečny i pány s možností doplnit nábytek s obrázkem koníka, kytiček s mašlí, nebo cedulkou se jménem dítěte. Zařídíte-li pro Vaše malé slečny a pány pokojíček v provensálském stylu, probudíte v nich smysl pro krásu, cit a vznešenost. Kolekce nábytku Parole získala prestižní ocenění "Diamant 2013" v nábytkářském průmyslu za vynikající zpracování, kvalitu, perfektní design a  originalitu.

 

Pro malé malíře

 

pokoj Mini Mobilní regál Mini  pokoj Mini 1

U dětí ve věku od 3 let nastává období "magické kreativity". V tomto věku děti velmi rády malují, proto si zaslouží prostor, místo, kde mohou svou individualitu, fantazii a kreativitu rozvíjet naplno. Mobilní regál Mini na kolečkách z dětské kolekce nábytku Mini je skvělý a funkční doplněk do dětského pokoje, který vybízí k této skvělé a zábavné činnosti. Neutrální barvy a jednoduché tvary nábytku Mini dávají prostor k vytvoření klidného prostředí, výborně se začlení do celkového stylu interiéru.

 

Kouzelné úložné prostory

 

skrzynia toy box 1280x768skrzynia Armada 1280x768 skrzynia Asiento 1280x768 IMG 0039 2

Nevíte jak udržet pořádek v dětském pokoji a zároveň chcete pořídit kreativní kousek do dětského pokoje? Jako velký pomocník se osvědčily šikovné úložné prostory - dětské truhly. V dětské fantazii se mohou proměnit v domeček pro skřítky, nebo uloupenou pokladnici se zlaťáky...Opatřete svým dětem stylovou dětskou truhlu, do které si mohou uschovat ty nejmilovanější hračky. Víko truhly je zabezpečeno proti náhlému zavření zpomalovacím mechanismem.