Váš košík je prázdný
  • HOME NÁBYTEK - vše pro Váš domov.
  • Doprava po celé ČR ZDARMA!

Sedací soupravy pro dlouhé zimní večery

Sedací soupravy pro dlouhé zimní večery

Dlouhé zimní večery pomalu přichází a zimní čas je skvělou příležitostí pro příjemné posezení s přáteli, pro dobrou zábavu nebo jen nekonečné lenošení. 
Pečlivě jsme pro Vás vybrali několik sedacích souprav, které jsou nejen pohodlné, prostorné a praktické, ale hlavně nabízejí díky použitým materiálům komfortní sezení. Naše doporučení - obklopte se vlněnými přikrývkami a polštáři, klidně je navrstvěte na podlahu nebo sedačku, abyste se za chladnějších večerů do nich kdykoli mohli zachumlat.

Vybrané sedací soupravy mají velmi pohodlný sed díky vysoce elastické sandwichové pěně HR, která je na sedáku použita ve dvou vrstvách. HR pěna má dobrou tvarovou stálost, je pevná, díky otevřenější buněčné struktuře má dobrou prodyšnost, snáze vyrovnává teplotní rozdíly, vyniká výbornou elasticitou a dlouhou životností. Opěráky s pěnou Soft Lux Vás budou hýčkat po celý zimní čas. Pokud navíc vyberete snadno omyvatelný potah, můžete se skvěle bavit, užívat si zábavy a dobrého jídla i pití bez obav.

Moderní sedací souprava Galactic Comfort

Moderní jednoduchý design a vysokou kvalitu zpracování Vám nabídne sedací souprava rohová Galactic Comfort. Sedací soupravu Galactic nabízíme ve dvou rozměrech, takže si dle možností můžete vybrat větší nebo menší variantu. Polohovací záhlavník je nezbytnou součástí sedací soupravy pokud na ni chcete relaxovat. Opěrka hlavy nechá odpočinout Vašim zádům i krční páteři. Sami si nastavíte sklon opěru. Rozklad pro příležitostné přespání a úložný prostor je samozřejmostí.

          GALACTIC DUZY_aranz_0044_OK_RGB GALACTIC MALY_aranz_0024_OK_RGB

 

Stylová sedací souprava Deluxe Comfort 

Pokud máte rádi uvolněnou atmosféru venkova, pocit útulnosti, klasické tvary, spousty polštářů, sedací souprava rohová Deluxe Comfort ve venkovském stylu bude to pravé pro Vás. Sedací souprava je navíc univerzální, takže si můžete sestavit pravý i levý roh bez počáteční volby, což je výhoda při změně umístění v pokoji. Pokud se u Vás doma návštěvy netrhnou a obývací pokoj plní spíše společenskou funkci, pořiďte si ještě pohovku nebo taburet ve stejném designu.

          Delux -  aranz_naroznik_0009_OK2_RGB deluxapoho

Minimalistická sedací souprava Genesis Comfort

Sedací souprava nové generace v moderním, minimalistickém provedení nezklame díky perfektní kombinaci vizuálního požitku, vysoké kvalitě zpracování a dynamickému vzhledu. Polohovací opěrky hlavy, úložný prostor a možnost rozkladu pro přespání hostů nebo nečekané návštěvy které se u Vás tak líbí, že zůstane i přes noc se vždycky hodí. Pohodlí si u Vás udělá každý díky třem různým rozměrům sedací soupravy Genesis.

      Genesis xl 23 02 16 1B - Kopia Genesis mini 23 02 16 2A - Kopia

       genesis Lnova

Retro sedací souprava Bueno Comfort

Tak jako je město Buenos Aires nejdůležitější argentinský přístav, zrovna tak bude nejdůležitějším přístavem u Vás doma sedací souprava Bueno Comfort. Díky výšce až 104 cm je jednou z nejvyšších sedacích souprav. Pohodlně se posadíte a zároveň vysoké polohovací opěrky uleví celému tělu. Prostorný otoman i příjemný opěrák s pěnou Soft Lux Vás bude hýčkat po celý zimní čas.

 

     Bueno aranz_2_0082_popr2_RGB Bueno funkcja_0099_OK_RGB