Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
-15%
Akce - Postel Boxspring Vince (160), elektrické polohování + toppery
Akce - Postel Boxspring Vince (160), elektrické polohování + toppery Akce - Postel Boxspring Vince (160), elektrické polohování + toppery Akce - Postel Boxspring Vince (160), elektrické polohování + toppery Akce - Postel Boxspring Vince (160), elektrické polohování + toppery Akce - Postel Boxspring Vince (160), elektrické polohování + toppery Akce - Postel Boxspring Vince (160), elektrické polohování + toppery

Akce - Postel Boxspring Vince (160), elektrické polohování + toppery

Vysoká postel Boxspring Vince s lehací plochou 160 x 200 cm a toppery ze studené pěny (HR). Postel s kvalitními matracemi a elektrickým polohováním. Výběr z látek Austin 4, 13, 14, 18, 19.

Dostupnost: více než měsíc
Doprava ZDARMA
Cena s DPH

35 980 Kč

30 680 Kč

Zvolit variantu
Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Wersal
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Vysoká postel Boxspring Vince s lehací plochou 160 x 200 cm a toppery ze studené pěny (HR). Postel s kvalitními matracemi a elektrickým polohováním. Výběr z látek Austin 4, 13, 14, 18, 19.

Luxusní postel Vince s prostorným čelem, na němž jsou dva výrazné polštáře, které slouží jako opěradlo, zvyšují pohodlí při sezení a doplňují elegantní vzhled. Postel stojí na vyšších nožkách, díky kterým působí vzdušně. Komfort postele zajistí elektrické polohování každé půlky postele zvlášť a pohodlné matrace. Postel Vince je další z řady oblíbených postelí typu boxspring, které jsou, díky na sobě položeným matracím a topperům, velice pohodlné a zároveň cenově dostupné.

Postel se skládá ze dvou taštičkových matrací, díky kterým se postel neproleží a dopřeje svým majitelům ničím nerušený spánek. V jádru každé matrace jsou uložené taštičkové pružiny, které jsou, na rozdíl od klasických pružin, v matraci uložené samostatně v malých textilních taštičkách. Díky tomu snadno kopírují nerovnosti lidského těla a jsou velmi vzdušné. Pružiny jsou uspořádané do 7 komfortních zón. Jedná se o maximální možné množství zón u matrace. Zóny jsou místa v matraci s odlišnou tvrdostí materiálů, jež se lépe přizpůsobí křivkám lidského těla.

Vrchní matraci tvoří topper Premium ze studené pěny Kaltschaum s tuhostí H2 (středně měkký). Pěna je elastická, prodyšná, dobře odvětrává vlhkost a vyznačuje se tvarovou stálostí, odolností vůči proležení a dlouhou životností.

Popis

 • luxusní postel s lehací plochou 160 x 200 cm
 • elektrické polohování
 • pohodlné matrace z taštičkových pružin
 • vrchní matrace (toppery) ze studené pěny
 • prostorné čelo s prošíváním
 • výběr z látek Austin 4, 13, 14, 18, 19

Co je boxspring

 • důmyslná konstrukce z různorodých vrstev, které zajistí maximální komfort odpočinku a spánku
 • matrace - luxusní, 7 zónové taštičkové matrace

Materiál

 • stabilní konstrukce s dlouhou životností z masivního dřeva a dřevotřísky
 • čelo - kvalitní polyuretanová pěna
 • nohy 15 cm

Technické parametry

Šířka 172 cm
Výška 127 cm
Výška sedu 68 cm
Délka 214 cm
Lehací plocha 160 x 200 cm
Elektrické polohování Ano
Úložný prostor Ne
Provedení systém Boxspring
Materiál masivní dřevo, dřevotříska, polyuretanová pěna
Stav dodání v demontu
Záruční lhůta 24 měsíců
Akce - Postel Boxspring Vince (160), elektrické polohování + toppery Akce - Postel Boxspring Vince (160), elektrické polohování + toppery Akce - Postel Boxspring Vince (160), elektrické polohování + toppery Akce - Postel Boxspring Vince (160), elektrické polohování + toppery Akce - Postel Boxspring Vince (160), elektrické polohování + toppery Akce - Postel Boxspring Vince (160), elektrické polohování + toppery Akce - Postel Boxspring Vince (160), elektrické polohování + toppery