Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram

Dětské postýlky

Kvalitní dětská postýlka pro miminka je nejdůležitějším kusem nábytku v prvním roce Vašeho dítěte. Postýlka musí být pevná, kvalitní a variabilní.

Nabízíme Vám dětské postýlky z masivu i lakované MDF v jednoduchém, čistém stylu. Díky tomu se dobře začlení do každého interiéru. Na vrchní nátěr jsou použity ekologicky nezávadné barvy v sametovém odstínu bílá, perlová, nebo v kombinaci s pastelovými odstíny modré, růžové, šedé. Jemné odstíny navozují pocit klidu, harmonie a bezpečí.
Dětské postýlky dodáváme s perforovaným roštem, což zaručuje kvalitní odvětrávání matrace.

Velkou výhodou postýlek jsou 3 úrovně nastavení výšky roštu. Sami si určíte, jaká výška je pro Vás ideální. Nejvyšší poloha je vhodná pro miminka, které se ještě sami neposadí. Jakmile se batole začne otáčet a zvedat, je načase rošt postýlky posunout o stupínek níže. Nejnižší úroveň je vhodná, když se dítě začíná stavět na nožičky.
Další výhodou některých postýlek je možnost vytáhnutí 2-3 příček z boční části postýlky. To umožní většímu dítěti vyjít z postýlky ven a opět se do ni bezpečně vrátit. Vyndávací příčky jsou zajištěny šroubky pro případ, kdyby jste nechtěli, aby dítě samo opouštělo postýlku.
Postýlky s možností odejmutí celé bočnice se dají přisunout k manželské posteli, což ulehčí noční kojení. Je známo, že blízkost matky v prvních letech života vede dítě ke zdravému sebevědomí a přirozenému rozvoji samostatnosti dítěte. Vaše děťátko se k Vám může během spánku přitulit.

Chcete pořídit postýlku, aby vydržela od narození až do předškolního věku dítěte? I takové postýlky u nás naleznete.
Díky jednoduché přestavbě postýlky na malou postel ušetříte nemalé finance, nemusíte tak ani pořizovat novou matraci. Rostoucí postýlky doplňte bariérkou, která omezí pád dítěte z postele. Dětská zábrana umožní dětem i Vám bezpečný a klidný spánek.

Ke každé postýlce také nabízíme zásuvku na kolečkách pro ukládání přikrývek, nebo hraček, kvalitní matraci s vyjímatelnou latexovou částí s antibakteriálními účinky.

Dětské postýlky a postele jsou testovány a certifikovány v souladu s evropskými normami, veškerý materiál na výrobu splňuje nejpřísnější evropské hygienické, i bezpečnostní normy. Díky tomu si můžete být jisti, že jsou naše postýlky bezpečné a kvalitní.

Zobrazit více

Řazení