Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram

Vrchní matrace -Topper

VRCHNÍ MATRACE - TOPPERY

Máte celkem novou matraci a přesto se probouzíte vyčerpaní, jakoby jste vůbec neulehli ke kvalitnímu spánku? Potřebujete zlepšit vlastnosti stávající matrace a nechcete opět pořizovat matraci novou? 

Pořiďte si topper, nebo-li vrchní krycí matraci, která vylepší ortopedické vlastnosti Vaší stávající matrace.

Topper zvyšuje pohodlí a kvalitu spánku a také významně prodlouží životnost matrace.

Nabízíme Vám toppery s různou výplní, různých velikostí a výšek.

Výplň komfortschaum je komfortní pěnová matrace z polyuretanové pěny T25, což zaručí střední tuhost se zvýšenou pružností.

Topper Kaltschaum je z komfortní studené pěny HR, z anglického překladu HR znamená -  High Resilience, tedy vysoce pružná. Polyuretanová pěna HR je vyráběná za studena, má dobrou tvarovou stálost, je pevná, díky otevřenější buněčné struktuře má dobrou prodyšnost, snáze vyrovnává teplotní rozdíly, vyniká výbornou elasticitou a dlouhou životností. Matrace z HR pěny výborně reguluje teplotu – v létě chladí a v zimě hřeje.

Topper s visco elastické - paměťové pěny je vhodné použít tam, kde je potřeba změkčit spaní. Do visco elastické pěny se mírně "zaboříte", což není na škodu. Výplň se perfektně přizpůsobí Vašemu tělu, podepře jej rovnoměrně rozděleným tlakem a uleví tak zádům i kloubům. Spánek tak dostává rozměr skutečné regenerace a odpočinku. 

Topper s latexovou výplní je vhodný pro ty, komu nevyhovuje paměťová pěna pro svou měkkost. Latex netlačí a přesto příjemně pruží. Latexové matrace jsou doporučovány odborníky pro své výborné ortopedické vlastnosti, snižuje pocení, nepohlcuje prach a jeho antibakteriální vlastnosti zabraňují šíření bakterií, plísní a roztočů. Topper je perforovaný, což umožní cirkulaci vzduchu, snadno odvětrává vlhkost, stejně jako studená pěna.

 

 

 

 

Zobrazit více

Řazení