Z důvodu proběhlé pandemie se prodlužují lhůty dodání postelí a pohovek na 16 - 18 týdnů od výrobce WERSAL. Děkujeme za pochopení.

   Vážení zákazníci, z důvodu velkého množství telefonických dotazů prosíme, abyste nám psali @ na adresu: info@home-nabytek.cz, na který Vám odpovíme v co nejkratším termínu. 

Infolinka: (+420) 603 417 597
Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram

Křesla do obývacího pokoje

Křesla se stala běžnou součástí téměř všech domácností. Očekáváme od nich maximální pohodlí, moderní design a také dlouhou životnost.

Originální, moderní, designové křeslo nebo židle nemusí být jen součástí sedací soupravy, může se také stát Vaším soukromým ostrovem relaxace a odpočinku.

Při výběru křesla zohledníme celkový styl bydlení, nebo naopak vytvoříme nápaditý a originální prvek v interiéru. V případě, že se Vám křesla v této kategorii nezamlouvají, určitě se podívejte na relaxační křesla, která jsou populární především díky vysoce komfortnímu provedení a celkovému pohodlí.

Odpočinek je součástí života každého člověka. Vyberte si Vaše křeslo pro potřebné chvíle relaxace z naší široké nabídky.

Zobrazit více

Řazení