Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram

Matrace

Hlavní předností pružinových matrací je dokonalá větratelnosttéměř nejlepší ze všech typů matrací, zajišťují vhodnou oporu ležícího těla a udržují páteř v přirozeném fyziologickém tvaru.

Taštičkové matrace jsou luxusní matrace s jádrem z taštičkových pružin s anatomickými zónami, které svou vynikající elasticitou zabezpečují ideální ortopedickou polohu páteře a kloubů, umožňují tak optimální rozložení hmotnosti.

Taštičkové matrace s kokosovou deskou - kokosová deska umožňuje zvýšit tuhost matrace a zároveň zachovat její pružnost. Kokosová deska se vyznačuje dokonalými termickými vlastnostmi a zajišťuje odpovídající cirkulaci vzduchu uvnitř matrace.

Taštičkové matrace s latexovou deskou jsou velmi hygienické. Díky pružnosti latexu se dokáží dokonale přizpůsobovat tvaru těla. Latexová deska má systém otvorů umožňující nerušenou výměnu vzduchu a tepla, matrace tak může dýchat, je velmi trvanlivá.

Pružinové matrace jsou vhodné pro široké spektrum zákazníků. Můžete je umístit na lamelové rošty, laťkové rošty, na pevnou desku postele i na polohovací rošty.

Zobrazit více

Řazení