Z důvodu proběhlé pandemie se prodlužují lhůty dodání postelí a pohovek na 16 - 18 týdnů od výrobce WERSAL. Děkujeme za pochopení.

   Vážení zákazníci, z důvodu velkého množství telefonických dotazů prosíme, abyste nám psali @ na adresu: info@home-nabytek.cz, na který Vám odpovíme v co nejkratším termínu. 

Infolinka: (+420) 603 417 597
Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram

TV stolky - moderní stolky pod televizi

Televize je každodenním bavičem spousty lidí. Ale i ona televize potřebuje mít pro své dlouhodobé fungování místo, na kterém ji pohodlně usadíte, budete mít na ní kvalitní a ničím nerušený výhled a přesto od ní budete v pozici, kdy Vás z ní nebudou muset bolet oči a nebudete si je zbytečně kazit.

Z naší široké nabídky Home-Nábytek.cz si vyberete kvalitní TV stolek, který Vám splní veškerá očekávání a požadavky. Výběr jakéhokoliv nábytku musí být proveden pečlivě aby přesně pasoval do prostorů a ladil s ostatním nábytkem. Nezapomeňte brát i v potaz velikost Vaší televizní obrazovky.

Najděte tu nábytek i pro Vaši televizi, který navíc nabízí moderní a kvalitní provedení s úložným prostorem, kam si uschováte manuály, DVD, či dokonce Blue-Ray filmy.

Zobrazit více

Řazení