Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Dodatková police Cube do skříně 3D posuvné dveře
Dodatková police Cube do skříně 3D posuvné dveře Dodatková police Cube do skříně 3D posuvné dveře Dodatková police Cube do skříně 3D posuvné dveře Dodatková police Cube do skříně 3D posuvné dveře Dodatková police Cube do skříně 3D posuvné dveře

Dodatková police Cube do skříně 3D posuvné dveře

Dodatková police Cube 1 ks do šatní skříně 3D posuvné dveře. Originální a ekologický nábytek, jenž splňuje přísné evropské normy bezpečnosti a životnosti.

Dostupnost: 2-8 týdnů
Cena s DPH

750 Kč

Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Pinio
Pinio

Dodatková police Cube do skříně 3D posuvné dveře

Dodatková police Cube 1 ks do šatní skříně 3D posuvné dveře. Originální a ekologický nábytek, jenž splňuje přísné evropské normy bezpečnosti a životnosti.

Dodatková police Cube do Šatní skříň 3D Cube - posuvné dveře.

Kolekce Cube

Nevšední kolekce Cube přichází s novými prvky a možnostmi uspořádání nábytku v pokoji miminek a malých dětí. Součástí kolekce je rostoucí postýlka, stolek s židličkou, věšák, šatní skříně a komody. Dalšími kousky jsou menší úložné prostory, vždy ve shodných šířkách s komodami a skříněmi, aby bylo možné je kombinovat a tím zvětšit úložný prostor. K těmto doplňkovým kouskům lze přikoupit nohy a využít je i samostatně.

Nábytek Cube zdobí asymetrické úchyty různě rozmístěné po přední straně. Úchyty byly vyrobené ze zbytků masivního bukového dřeva, jež bylo použité na výrobu nábytku nebo jeho částí. Tento trend navazuje na posun k ekologické výrobě a snaze minimalizovat dopad na životní prostředí.

Dalším nevšedním a zároveň praktickým elementem jsou nohy z bukového masivu, jež jsou ve dvou výškách. Lépe řečeno se jedná o podnoží, do kterého se nábytek „posadí“. Lze to udělat z obou stran, tedy buď vznikne pod nábytkem prostor o výšce 10 cm, nebo 22,8 cm. Záleží na každém, jakou výšku zvolí.

Minimalistický design, kombinace harmonických  odstínů a variabilita jsou tím pravým pro miminka, se kterými bude pokojíček růst a poskytovat bezpečný prostor pro jejich vývoj.  

Jednotlivé komponenty kolekce nábytku Cube, včetně popisu a technických parametrů, naleznete zde.

Materiál

  • laminovaná dřevotříska
  • veškerý materiál na výrobu splňuje nejpřísnější evropské hygienické i bezpečnostní normy
  • bezpečné certifikované barvy v souladu s normou EN-716
  • produkty nejvyšší kvality, příznivé ke zdraví a šetrné k životnímu prostředí

Odstín

  • světle šedý (RAL 7047)

Technické parametry

Materiál laminovaná dřevotříska
Barevné provedení světle šedé (RAL 7047)
Stav dodání v celku
Záruční lhůta 24 měsíců
Dodatková police Cube do skříně 3D posuvné dveře Dodatková police Cube do skříně 3D posuvné dveře Dodatková police Cube do skříně 3D posuvné dveře Dodatková police Cube do skříně 3D posuvné dveře Dodatková police Cube do skříně 3D posuvné dveře Dodatková police Cube do skříně 3D posuvné dveře