Z důvodu proběhlé pandemie se prodlužují lhůty dodání postelí a pohovek až na 16 týdnů od výrobce WERSAL. Děkujeme za pochopení.

Od 20. do 24.9. je prodejna zavřená, v případě dotazů a objednávek volejte (+420) 734 235 273.

    

Infolinka: (+420) 603 417 597
Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Drátěný odkládací stolek Olin s dubovou deskou, Ø 40 cm
Drátěný odkládací stolek Olin s dubovou deskou, Ø 40 cm Drátěný odkládací stolek Olin s dubovou deskou, Ø 40 cm Drátěný odkládací stolek Olin s dubovou deskou, Ø 40 cm Drátěný odkládací stolek Olin s dubovou deskou, Ø 40 cm Drátěný odkládací stolek Olin s dubovou deskou, Ø 40 cm Drátěný odkládací stolek Olin s dubovou deskou, Ø 40 cm Drátěný odkládací stolek Olin s dubovou deskou, Ø 40 cm Drátěný odkládací stolek Olin s dubovou deskou, Ø 40 cm

Drátěný odkládací stolek Olin s dubovou deskou, Ø 40 cm

Dostupnost: poptat dostupnost
Cena s DPH

1 680 Kč

Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: MPT

Praktická řešení jsou velmi ceněnou funkcí v každé domácnosti. Odkládací stolek s drátěným košem tento požadavek dokonale splňuje.

Mimořádně nadčasový stolek Olin je skvělý doplněk především do skandinávských nebo moderních interiérů.

Díky praktickému koši, který se nachází ve spodní části tak můžete uložit oblíbený polštář, deku, nebo knížky a časopisy, vše, co chcete mít po ruce.

Stolek je vyroben z velmi kvalitních materiálů. Jsme si jisti, že díky modernímu designu a praktičnosti stolek využijete v obývacím pokoji, ložnici, předsíni nebo v dětském pokoji.

Materiál

  • podnoží stolku je vyrobeno z pevného kovu s práškovým nástřikem v černém odstínu
  • stolová deska masivní dřevo dub

Technické parametry

Šířka 40 cm
Výška 34 cm
Hloubka 40 cm
Materiál kovové podnoží, deska masivní dub
Barevné provedení černý mat, odstín dub
Hmotnost 5,1 kg
Počet dodaných kusů 1 ks
Stav dodání v celku
Záruční lhůta 24 měsíců
Drátěný odkládací stolek Olin s dubovou deskou, Ø 40 cm Drátěný odkládací stolek Olin s dubovou deskou, Ø 40 cm Drátěný odkládací stolek Olin s dubovou deskou, Ø 40 cm Drátěný odkládací stolek Olin s dubovou deskou, Ø 40 cm Drátěný odkládací stolek Olin s dubovou deskou, Ø 40 cm Drátěný odkládací stolek Olin s dubovou deskou, Ø 40 cm Drátěný odkládací stolek Olin s dubovou deskou, Ø 40 cm Drátěný odkládací stolek Olin s dubovou deskou, Ø 40 cm Drátěný odkládací stolek Olin s dubovou deskou, Ø 40 cm