Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Komoda Entsian
Komoda Entsian Komoda Entsian Komoda Entsian Komoda Entsian Komoda Entsian Komoda Entsian Komoda Entsian Komoda Entsian Komoda Entsian

Komoda Entsian

Komoda Entsian v barevném provedení dub artisan. Rozměry jsou (š) 150 x (v) 72 x (h) 40 cm a je vyrobená z HDF (tvrdá dřevovláknitá deska), hrany nábytku jsou zakončené lištou ABS.

Produkt je dočasně vyprodaný.
Kód zboží: SF-ENT-A-KOM150
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: ELTAP
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Komoda Entsian

Komoda Entsian v barevném provedení dub artisan. Rozměry jsou (š) 150 x (v) 72 x (h) 40 cm a je vyrobená z HDF (tvrdá dřevovláknitá deska), hrany nábytku jsou zakončené lištou ABS.

Na vyšších nožičkách stojí moderní komoda, jež nabízí prakticky rozdělený úložný prostor, který napomůže k organizaci věcí v obývacím pokoji, ložnici i dalších pokojích. Komoda je rozdělená na zásuvky a polici za dvířky. S dřevěným dekorem lehce sladíte různé doplňky, osvětlení a květiny.

Kolekce Entsian

Kolekce nábytku Entsian je celá, včetně nožiček, vyrobená ze dřeva, což se ukázalo jako nestárnoucí a moderní materiál, který je vyhledávaný právě pro svůj nadčasový charakter. Nábytek kombinuje hladké desky s žebrovanými, jež tvoří příjemný kontrast a zároveň originální vzhled. Není to jen trendy nábytek, ale i prakticky uspořádaný úložný  prostor a funkční kousky, jež budou dobře sloužit dlouhé roky. Jednotlivé díly lze zakoupit a poskládat dle aktuálních potřeb a zvolených pokojů.

Celou kolekci Entsian naleznete zde.

Materiál

  • korpus - HDF - tvrdá dřevovláknitá deska
  • hrany nábytku jsou zakončené lištou ABS, nábytek je tak odolný vůči mechanickému poškození
  • plastové nohy 12 cm, plastové úchyty

Odstín

  • dub artisan

Technické parametry

Šířka 150 cm
Výška 72 cm
Hloubka 40 cm
Materiál HDF - tvrdá dřevovláknitá deska, lišty ABS
Barevné provedení dub artisan
Hmotnost 46,70 kg
Počet dodaných kusů 2 ks
Stav dodání v demontu
Záruční lhůta 24 měsíců
Rozměry balení 1. 155x40.5x11 cm 30 kg 2. ks 60 x 50 x 8 cm, 18 kg / 3. ks 155 x 12 x 12 cm, 2 kg
Komoda Entsian Komoda Entsian Komoda Entsian Komoda Entsian Komoda Entsian Komoda Entsian Komoda Entsian Komoda Entsian Komoda Entsian Komoda Entsian