Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Komoda Teen Flex TF-08
Komoda Teen Flex TF-08 Komoda Teen Flex TF-08 Komoda Teen Flex TF-08 Komoda Teen Flex TF-08 Komoda Teen Flex TF-08 Komoda Teen Flex TF-08 Komoda Teen Flex TF-08 Komoda Teen Flex TF-08 Komoda Teen Flex TF-08 Komoda Teen Flex TF-08

Komoda Teen Flex TF-08

Komoda Teen Flex v barevném provedení silk flow - světle šedá. Rozměry skříně jsou (š) 150 x (v) 52 x (h) 42 cm a je vyrobená z LTD (laminovaná dřevotřísková deska), hrany nábytku jsou zakončené lištou ABS.

Produkt je dočasně vyprodaný.
Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Splátková kalkulačka klikni pro detail
Výrobce: Lenart
Lenart

Komoda Teen Flex TF-08

Komoda Teen Flex v barevném provedení silk flow - světle šedá. Rozměry skříně jsou (š) 150 x (v) 52 x (h) 42 cm a je vyrobená z LTD (laminovaná dřevotřísková deska), hrany nábytku jsou zakončené lištou ABS.

Třídveřová komoda, jež může plnit funkci televizního stolku, nabídne úložný prostor v policích, kde je místo na drobnější oblečení, hračky i knihy. Zvýšené kraje zabraňují shození věcí z vrchní desky a zároveň jsou speciálně uzpůsobené k umístění stolů ze stejnojmenné kolekce. Komoda (RTV televizní stolek) může stát samostatně nebo jako jeden z prvků kolekce Teen Flex, jež si každý nakonfiguruje dle vlastních potřeb.

Kolekce Teen Flex

Nadčasová kolekce Teen Flex přináší nový pohled na vybavení pokojů starších dětí. V kolekci jsou na prodej jednotlivé prvky, ze kterých nakonfigurujete pokoj na míru dle aktuálních potřeb dospívajících dětí. Důraz je kladený na moderní vzhled, kvalitu zpracování a využití i menšího prostoru na maximum. Zakoupit je možné sety pro jedno dítě, sourozence, nebo vybrat z jednotlivých kousků a sestavit si vlastní, popřípadě doplnit již vytvořený set. V kolekci Teen Flex je obsažený veškerý potřebný nábytek, od postelí přes psací stoly až k úložným prostorům. Hladký vzhled doplňuje útulné osvětlení v oranžovém odstínu.

Celou kolekci Teen Flex naleznete zde.

K nábytku Teen Flex se perfektně hodí výklopné postele Concept Junior zde.

Materiál

  • korpus - LTD - laminovaná dřevotřísková deska
  • hrany nábytku jsou zakončené lištou ABS, nábytek je tak odolný vůči mechanickému poškození

Odstín

  • silk flow - světle šedá

Technické parametry

Šířka 150 cm
Výška 52 cm
Hloubka 42 cm
Nosnost police 5 kg, vrchní a spodní deska 10 Kg
Materiál lamino LTD, lišty ABS
Barevné provedení silk flow - světle šedá
Hmotnost 39 kg
Počet dodaných kusů 1 ks
Stav dodání v demontu
Záruční lhůta 24 měsíců
Komoda Teen Flex TF-08 Komoda Teen Flex TF-08 Komoda Teen Flex TF-08 Komoda Teen Flex TF-08 Komoda Teen Flex TF-08 Komoda Teen Flex TF-08 Komoda Teen Flex TF-08 Komoda Teen Flex TF-08 Komoda Teen Flex TF-08 Komoda Teen Flex TF-08 Komoda Teen Flex TF-08