Z důvodu proběhlé pandemie se prodlužují lhůty dodání postelí a pohovek na 18 - 20 týdnů od výrobce WERSAL. Děkujeme za pochopení.

   Vážení zákazníci, z důvodu velkého množství telefonických dotazů prosíme, abyste nám psali @ na adresu: info@home-nabytek.cz, na který Vám odpovíme v co nejkratším termínu. 

Infolinka: (+420) 603 417 597
Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Moderní věšák Flash se zrcadlem
Moderní věšák Flash se zrcadlem Moderní věšák Flash se zrcadlem Moderní věšák Flash se zrcadlem Moderní věšák Flash se zrcadlem Moderní věšák Flash se zrcadlem Moderní věšák Flash se zrcadlem Moderní věšák Flash se zrcadlem Moderní věšák Flash se zrcadlem

Moderní věšák Flash se zrcadlem

Dostupnost: poptat dostupnost
Cena s DPH

2 200 Kč

Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: MPT
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Moderní spojení dřeva a kovu vytvoří designový prvek, který nepřehlédnete. Minimalistický věšák a skandinávská čistota potěší každé designové oko.

Jednoduchý a elegantní stojanový věšák vynikne v prostoru a dodá mu atraktivitu. Stojanový věšák není jen designový kousek ve Vašem domově, má hlavně funkci praktickou. Věšák slouží na odložení kabátů, kabelek a ostatních textilních doplňků. 

Věšák Flash má i něco navíc. Jeho součástí je malé zrcadlo a odkládací miska. Díky tomu máte na malé ploše  vše, co potřebujete před odchodem z domova - zkontrolovat svůj vzhled a hlavně nezapomenout klíče.

Kovová kruhová základna zajistí stabilitu věšáku.

Materiál

  • kruhová základna mramor
  • věšáky lakovaná ocel v bílém lesklém odstínu
  • tyč bukový masiv

Technické parametry

Šířka 35 cm
Výška 177 cm
Materiál mramor, lakovaná ocel, bukový masiv
Barevné provedení bílý lesk, buk lak
Hmotnost 8,1 kg
Počet dodaných kusů 1 ks
Stav dodání v demontu
Záruční lhůta 24 měsíců
Moderní věšák Flash se zrcadlem Moderní věšák Flash se zrcadlem Moderní věšák Flash se zrcadlem Moderní věšák Flash se zrcadlem Moderní věšák Flash se zrcadlem Moderní věšák Flash se zrcadlem Moderní věšák Flash se zrcadlem Moderní věšák Flash se zrcadlem Moderní věšák Flash se zrcadlem