Z důvodu proběhlé pandemie se prodlužují lhůty dodání postelí a pohovek na 14 - 18 týdnů od výrobce WERSAL. Děkujeme za pochopení.

   Vážení zákazníci, z důvodu velkého množství telefonických dotazů prosíme, abyste nám psali @ na adresu: info@home-nabytek.cz, na který Vám odpovíme v co nejkratším termínu. 

Infolinka: (+420) 603 417 597
Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Moderní věšák Gras černý
Moderní věšák Gras černý Moderní věšák Gras černý Moderní věšák Gras černý Moderní věšák Gras černý Moderní věšák Gras černý Moderní věšák Gras černý Moderní věšák Gras černý Moderní věšák Gras černý

Moderní věšák Gras černý

Dostupnost: poptat dostupnost
Cena s DPH

1 680 Kč

Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: MPT

Minimalistický věšák a skandinávská čistota potěší každé designové oko. Jednoduchý a elegantní stojanový věšák vynikne v prostoru a dodá mu atraktivitu.

Moderní spojení dřeva a kovu vytvoří designový prvek, který nepřehlédnete. Praktický věšák se skládá z jednotlivých dílků, které na sebe naskládáte. Háčky tak můžete různě pootočit v řadě pod sebou. 

Kovová kruhová základna zajistí stabilitu věšáku.

Materiál

  • základna mramor
  • věšáky a půl tyče lakovaná ocel v černém odstínu
  • tyč bukový masiv

Technické parametry

Šířka 35 cm
Výška 184 cm
Materiál mramor, lakovaná ocel, bukový masiv
Barevné provedení černý odstín, buk lak
Hmotnost 8,2 kg
Počet dodaných kusů 1 ks
Stav dodání v demontu
Záruční lhůta 24 měsíců
Moderní věšák Gras černý Moderní věšák Gras černý Moderní věšák Gras černý Moderní věšák Gras černý Moderní věšák Gras černý Moderní věšák Gras černý Moderní věšák Gras černý Moderní věšák Gras černý Moderní věšák Gras černý