Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur
Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur

Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur

Pelíšek pro psy z kvalitních a odolných materiálů je na výběr ve třech velikostech (M, L, a XL). Pelíšek je součástí kolekce Animood, ve které jsou stylové potřeby a doplňky pro domácí mazlíčky.

Dostupnost: 2-8 týdnů
Cena s DPH

1 220 Kč

Zvolit variantu
Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Animood
Animood

Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur

Pelíšek pro psy z kvalitních a odolných materiálů je na výběr ve třech velikostech (M, L, a XL). Pelíšek je součástí kolekce Animood, ve které jsou stylové potřeby a doplňky pro domácí mazlíčky.

Dopřejte svému mazlíčkovi kvalitní pelíšek, jež nenaruší design pokoje a bude stylovým doplňkem k sedacím soupravám a postelím. Výplň pelíšku tvoří měkká polyuretanová pěna s dlouhou životností. Pěna je uložená ve snímatelném potahu na zip, díky kterému jej snadno udržíte v čistotě. Vrchní část potahu je ušitá z velurové látky, na spodní část byl použitý wigofil. Jedná se o netkanou textilii s velmi dobrou propustností vzduchu a odolností vůči oděru.

Pelíšek má po obvodu zvednutý okraj, aby si pes mohl při odpočinku opřít hlavu a neušlo mu dění okolo v místnosti. Co kdyby se náhodou podávala večeře.

Pelíšek Alex je na výběr z několika odstínů velurových látek, vybírat můžete zde.

Volitelná velikost

M - 63 x 51 x 18 cm / 1,7 kg
L - 76 x 64 x 20 cm / 2,3 kg
XL - 92 x 71 x 22 cm / 3,8 kg

Vlastnosti

  • pohodlné polstrování
  • odolná tkanina příjemná na dotek
  • snímatelný potah na zip
  • snadná údržba pomocí prostředků na čalounění

Materiál

  • polyuretanová PUR pěna - dlouhá životnost, ortopedické vlastnosti 
  • potah 100% polyester
  • vrchní část potahu velurový látka 
  • spodní část potahu wigofil

Odstín

  • hnědý

Technické parametry

Materiál polyuretanová pěna, snímatelný potah 100% polyester
Záruční lhůta 24 měsíců
Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur Pelíšek Alex pro psy - hnědý velur