Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Postel Boxspring Florentino (160)
Postel Boxspring Florentino (160) Postel Boxspring Florentino (160) Postel Boxspring Florentino (160) Postel Boxspring Florentino (160) Postel Boxspring Florentino (160) Postel Boxspring Florentino (160) Postel Boxspring Florentino (160) Postel Boxspring Florentino (160) Postel Boxspring Florentino (160)

Postel Boxspring Florentino (160)

Produkt je dočasně vyprodaný.
Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Wersal
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Postel Boxspring Florentino (160)

Kontinentální postel Florentino s impozantním vysokým, prošívaným čelem je předurčena k tomu, aby se stala dominantou Vaší ložnice. Efektní prošívané čelo určuje dominanci a majestátnost celé postele. Tato luxusní postel nejlépe vynikne ve větším prostoru.

Postel Florentino nabízíme ve třech velikostech.

Cena je uvedena bez horní krycí matrace, která se nazývá topper. Zvolte si tuhost a výšku topperu dle vlastního výběru z naší nabídky.

Výběr topperů 80 x 200 cm ZDE.

Výběr topperů 160 x 200 cm ZDE.

Popis

 • vysoká, kontinentální postel boxspring Florentino je lehací plochy 160 x 200 cm
 • postel stojí na 8 cm vysokých nožkách, nemá úložný prostor 
 • komfort ležení zajistí důmyslně promyšlená konstrukce na dřevěném rámu různorodých vrstev, výsledkem je maximální komfort odpočinku
 • vysoké čelo postele je praktické, je příjemnou oporou při sezení, prošívání dodá posteli osobitý design a styl
 • postel boxspring Florentino dodáváme s matracemi ve dvou vrstvách
 • v nabídce je velký výběr potahových látek

Pokud potřebujete úložný prostor, doporučujeme zakoupit úložný box Universal I, který můžete umístit k nižšímu čelu postele, kde bude sloužit jako odkládací lavice s úložným prostorem.

Co je boxspring

 • důmyslná konstrukce skládající se z různorodých vrstev, které zajistí
  maximální komfort odpočinku
 • nízká strana bez čela stojí na 8 cm vysokých nožkách
 • spodní rám z masivního dubového dřeva výšky 27 cm je čalouněný, v rámu je umístěna matrace se systémem pružin - Boxspring Bonell, ideálně roznáší tlak absorbovaný nosnou matrací, dodá celé konstrukci odrazovou pružnost, vzdušnost a dlouhou životnost
 • nosná prostřední matrace 18 cm vysoká - luxusní, 7 zónová taštičková matrace Spring Pocket Mattress s HR pěnou, kde jednotlivé pružiny jsou samostatně baleny v pouzdrech z netkané textilie, dobře reagují na nerovnosti lidského těla, v nejvyšší možné míře se přizpůsobují anatomické struktuře člověka

Doporučujeme dokoupit vrchní matraci Topper Premium H4 Kaltschaum (160) - 4 cm vysokáluxusní oboustranná krycí matrace z HR pěny, HR pěna - má dobrou tvarovou stálost, je pevná, díky otevřenější buněčné struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, snáze vyrovnává teplotní rozdíly, vyniká výbornou elasticitou a dlouhou životností. 

Materiál

 • stabilní konstrukce s dlouhou životností a čelo postele je vyrobeno z masivního dřeva a dřevotřísky - záruka dlouhé životnosti
 • boční části a část opěrného čela polyuretanová pěna

Technické parametry

Šířka 213 cm
Výška 53/112 cm
Výška sedu bez horní matrace - topperu 53 cm
Délka 212 cm
Lehací plocha 160 x 200 cm
Úložný prostor ne
Kombinace látek ne
Provedení systém Boxspring
Doporučený topper Topper Premium H4 Kaltschaum - studená pěna HR
Materiál masivní dřevo, dřevotříska, Pur pěna
Stav dodání v demontu
Záruční lhůta 24 měsíců
Postel Boxspring Florentino (160) Postel Boxspring Florentino (160) Postel Boxspring Florentino (160) Postel Boxspring Florentino (160) Postel Boxspring Florentino (160) Postel Boxspring Florentino (160) Postel Boxspring Florentino (160) Postel Boxspring Florentino (160) Postel Boxspring Florentino (160) Postel Boxspring Florentino (160)