Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Přídavné nohy Cube - 154 cm
Přídavné nohy Cube - 154 cm Přídavné nohy Cube - 154 cm Přídavné nohy Cube - 154 cm Přídavné nohy Cube - 154 cm Přídavné nohy Cube - 154 cm Přídavné nohy Cube - 154 cm Přídavné nohy Cube - 154 cm

Přídavné nohy Cube - 154 cm

Nohy Cube k přídavným modulům ze stejnojmenné kolekce. Originální a ekologický nábytek, jenž splňuje přísné evropské normy bezpečnosti a životnosti.

Dostupnost: 2-8 týdnů
Cena s DPH

1 800 Kč

Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Pinio
Pinio

Přídavné nohy Cube - 154 cm

Nohy Cube k přídavným modulům ze stejnojmenné kolekce. Originální a ekologický nábytek, jenž splňuje přísné evropské normy bezpečnosti a životnosti.

Nohy pasují k nábytku:

Kolekce Cube

Nevšední kolekce Cube přichází s novými prvky a možnostmi uspořádání nábytku v pokoji miminek a malých dětí. Součástí kolekce je rostoucí postýlka, stolek s židličkou, věšák, šatní skříně a komody. Dalšími kousky jsou menší úložné prostory, vždy ve shodných šířkách s komodami a skříněmi, aby bylo možné je kombinovat a tím zvětšit úložný prostor. K těmto doplňkovým kouskům lze přikoupit nohy a využít je i samostatně.

Nábytek Cube zdobí asymetrické úchyty různě rozmístěné po přední straně. Úchyty byly vyrobené ze zbytků masivního bukového dřeva, jež bylo použité na výrobu nábytku nebo jeho částí. Tento trend navazuje na posun k ekologické výrobě a snaze minimalizovat dopad na životní prostředí.

Dalším nevšedním a zároveň praktickým elementem jsou nohy z bukového masivu, jež jsou ve dvou výškách. Lépe řečeno se jedná o podnoží, do kterého se nábytek „posadí“. Lze to udělat z obou stran, tedy buď vznikne pod nábytkem prostor o výšce 10 cm, nebo 22,8 cm. Záleží na každém, jakou výšku zvolí.

Minimalistický design, kombinace harmonických  odstínů a variabilita jsou tím pravým pro miminka, se kterými bude pokojíček růst a poskytovat bezpečný prostor pro jejich vývoj.  

Jednotlivé komponenty kolekce nábytku Cube, včetně popisu a technických parametrů, naleznete zde.

Materiál

  • masivní bukové dřevo
  • veškerý materiál na výrobu splňuje nejpřísnější evropské hygienické i bezpečnostní normy
  • bezpečné certifikované barvy v souladu s normou EN-716
  • produkty nejvyšší kvality, příznivé ke zdraví a šetrné k životnímu prostředí

Odstín

  •  přírodní buk lak

Technické parametry

Šířka 154 cm
Materiál masivní bukové lakované dřevo
Barevné provedení buk lak
Stav dodání v celku
Záruční lhůta 24 měsíců
Přídavné nohy Cube - 154 cm Přídavné nohy Cube - 154 cm Přídavné nohy Cube - 154 cm Přídavné nohy Cube - 154 cm Přídavné nohy Cube - 154 cm Přídavné nohy Cube - 154 cm Přídavné nohy Cube - 154 cm Přídavné nohy Cube - 154 cm