Z důvodu proběhlé pandemie se prodlužují lhůty dodání postelí a pohovek na 18 - 20 týdnů od výrobce WERSAL. Děkujeme za pochopení.

   Vážení zákazníci, z důvodu velkého množství telefonických dotazů prosíme, abyste nám psali @ na adresu: info@home-nabytek.cz, na který Vám odpovíme v co nejkratším termínu. 

Infolinka: (+420) 603 417 597
Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Rozkládací pohovka Monza LUX 3DL - modrá
Rozkládací pohovka Monza LUX 3DL - modrá Rozkládací pohovka Monza LUX 3DL - modrá Rozkládací pohovka Monza LUX 3DL - modrá Rozkládací pohovka Monza LUX 3DL - modrá Rozkládací pohovka Monza LUX 3DL - modrá Rozkládací pohovka Monza LUX 3DL - modrá Rozkládací pohovka Monza LUX 3DL - modrá Rozkládací pohovka Monza LUX 3DL - modrá

Rozkládací pohovka Monza LUX 3DL - modrá

Sníte o místě, kde budete moci odpočívat a večer se zároveň uložit ke spánku? Pak máme pro vás v nabídce pohovku MONZA LUX 3DL v šedomodré látce se snadnou úpravou Water Repellent.

Dostupnost: 2-10 týdnů
Doprava ZDARMA
Cena s DPH

18 299 Kč

Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: BRW
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Sníte o místě, kde budete moci odpočívat a večer se zároveň uložit ke spánku? Pak máme pro vás v nabídce pohovku MONZA LUX 3DL v šedomodré látce se snadnou úpravou Water Repellent.

Pohovka Monza je čalouněnou pohovkou, která je zhotovená v barevném provedení látky Solo 262 blue (modrá). Látka Solo s úpravou Water Repellent  zajistí snadnou údržbu.

Pohovka má k dispozici funkci rozkladu. Proto je vhodná k příležitostnému přespání. Velikost spací plochy je o rozměrech 144 x 194 cm. Nesmí chybět ani úložný prostor, který je součástí.

Prohloubené sedadlo a šikmé opěradlo vám umožní zaujmout pohodlnou polohu při sledování televize, relaxaci a setkání se svými blízkými.

Výplň je tvořená pěnou a vlnitou pružinou. Posed je velice příjemný. Nožky jsou vysoké, kovové umožňují dostat se pod nábytek, kde můžete vytřít.

Materiál

  • kostra je vyrobena z masivního dřeva a dřevotřísky
  • sedák - pružiny Bonell, (pružiny ve tvaru přesýpacích hodin, pro dosažení maximální životnosti je každá jednotlivá pružina tvrzená), na sedáku je použita kvalitní polyuretanová pěna
  • opěrné polštáře kombinace polyuretanové pěny a silikonové výplně v polštářích opěradla zajišťuje vysoký komfort a zvyšuje trvanlivost polštáře 
  • nožičky kovové

Technické parametry

Šířka 233 cm
Výška 93 cm
Hloubka sedu 61 cm
Hloubka 101 cm
Výška sedu 49 cm
Rozkládání ano
Lehací plocha 144 x 194 cm
Materiál masivní dřevo, dřevotříska, polyuretanová pěna N30, silikonová výplň, pružiny Faliste, pružiny Bonell
Hmotnost 93 kg
Stav dodání v demontu
Záruční lhůta 24 měsíců
Rozkládací pohovka Monza LUX 3DL - modrá Rozkládací pohovka Monza LUX 3DL - modrá Rozkládací pohovka Monza LUX 3DL - modrá Rozkládací pohovka Monza LUX 3DL - modrá Rozkládací pohovka Monza LUX 3DL - modrá Rozkládací pohovka Monza LUX 3DL - modrá Rozkládací pohovka Monza LUX 3DL - modrá Rozkládací pohovka Monza LUX 3DL - modrá Rozkládací pohovka Monza LUX 3DL - modrá