Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Šatní skříň 3D Cube
Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube

Šatní skříň 3D Cube

Šatní skříň Cube o velikosti (š) 154 (150 cm bez nohou) x (v) 157,2 - 170 x (h) 51,8 cm je vyrobená z kvalitních materiálů. Originální a ekologický nábytek, jenž splňuje přísné evropské normy bezpečnosti a životnosti.

Dostupnost: 2-8 týdnů
Doprava ZDARMA
Cena s DPH

12 780 Kč

Zvolit variantu
Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Splátková kalkulačka klikni pro detail
Výrobce: Pinio
Pinio

Šatní skříň 3D Cube

Šatní skříň Cube o velikosti (š) 154 (150 cm bez nohou) x (v) 157,2 - 170 x (h) 51,8 cm je vyrobená z kvalitních materiálů. Originální a ekologický nábytek, jenž splňuje přísné evropské normy bezpečnosti a životnosti.

Úchyty jsou na výběr v odstínu přírodní buk lak nebo barevné.

Popis

 • kvalitní třídveřová skříň
 • police různých velikostí
 • šatní tyč k zavěšení oděvů
 • tichý dojezd dvířek
 • nohy jsou dodávané se skříní, lze vybrat jejich vyšší či nižší stranu a tím nastavit výšku skříně na 157,2 cm nebo 170 cm
 • možnost zakoupit dodatkovou polici

Kolekce Cube

Nevšední kolekce Cube přichází s novými prvky a možnostmi uspořádání nábytku v pokoji miminek a malých dětí. Součástí kolekce je rostoucí postýlka, stolek s židličkou, věšák, šatní skříně a komody. Dalšími kousky jsou menší úložné prostory, vždy ve shodných šířkách s komodami a skříněmi, aby bylo možné je kombinovat a tím zvětšit úložný prostor. K těmto doplňkovým kouskům lze přikoupit nohy a využít je i samostatně.

Nábytek Cube zdobí asymetrické úchyty různě rozmístěné po přední straně. Úchyty byly vyrobené ze zbytků masivního bukového dřeva, jež bylo použité na výrobu nábytku nebo jeho částí. Tento trend navazuje na posun k ekologické výrobě a snaze minimalizovat dopad na životní prostředí.

Dalším nevšedním a zároveň praktickým elementem jsou nohy z bukového masivu, jež jsou ve dvou výškách. Lépe řečeno se jedná o podnoží, do kterého se nábytek „posadí“. Lze to udělat z obou stran, tedy buď vznikne pod nábytkem prostor o výšce 10 cm, nebo 22,8 cm. Záleží na každém, jakou výšku zvolí.

Minimalistický design, kombinace harmonických  odstínů a variabilita jsou tím pravým pro miminka, se kterými bude pokojíček růst a poskytovat bezpečný prostor pro jejich vývoj.  

Jednotlivé komponenty kolekce nábytku Cube, včetně popisu a technických parametrů, naleznete zde.

Materiál

 • laminovaná dřevotříska - korpus, vnější prvky
 • masivní bukové dřevo - nohy, úchyty
 • veškerý materiál na výrobu splňuje nejpřísnější evropské hygienické i bezpečnostní normy
 • bezpečné certifikované barvy v souladu s normou EN-716
 • produkty nejvyšší kvality, příznivé ke zdraví a šetrné k životnímu prostředí

Odstín

 • světle šedý (RAL 7047)
 • nohy v odstínu přírodní buk lak
 • úchyty na výběr v odstínu přírodní buk lak nebo barevné

Technické parametry

Šířka 150 cm
Minimální výška 157,2 cm
Výška 170 cm
Hloubka 51,8 cm
Materiál laminovaná dřevotříska, masivní bukové dřevo
Silent systém-tichý dojezd Ano
Barevné provedení světle šedé (RAL 7047)
Stav dodání v demontu
Záruční lhůta 24 měsíců
Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube Šatní skříň 3D Cube