Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Šatní skříň Entsian
Šatní skříň Entsian Šatní skříň Entsian Šatní skříň Entsian Šatní skříň Entsian Šatní skříň Entsian Šatní skříň Entsian Šatní skříň Entsian Šatní skříň Entsian Šatní skříň Entsian

Šatní skříň Entsian

Šatní skříň Entsian v barevném provedení dub artisan. Rozměry jsou (š) 185 x (v) 192 x (h) 60 cm a je vyrobená z HDF (tvrdá dřevovláknitá deska), hrany nábytku jsou zakončené lištou ABS.

Produkt je dočasně vyprodaný.
Kód zboží: SF-ENT-A-SZA185
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: ELTAP
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Šatní skříň Entsian

Šatní skříň Entsian v barevném provedení dub artisan. Rozměry jsou (š) 185 x (v) 192 x (h) 60 cm a je vyrobená z HDF (tvrdá dřevovláknitá deska), hrany nábytku jsou zakončené lištou ABS.

V třídveřové šatní skříni je úložný prostor rozdělený na dvě šatní tyče, police a prostorné zásuvky. Skříň stojí na vyšších nožkách ze dřeva, jež odlehčují celkový robustní vzhled. Zajímavě zpracovaná a praktická skříň, která se hodí do různých místností, kde je potřeba dostatek úložného prostoru.

Kolekce Entsian

Kolekce nábytku Entsian je celá, včetně nožiček, vyrobená ze dřeva, což se ukázalo jako nestárnoucí a moderní materiál, který je vyhledávaný právě pro svůj nadčasový charakter. Nábytek kombinuje hladké desky s žebrovanými, jež tvoří příjemný kontrast a zároveň originální vzhled. Není to jen trendy nábytek, ale i prakticky uspořádaný úložný  prostor a funkční kousky, jež budou dobře sloužit dlouhé roky. Jednotlivé díly lze zakoupit a poskládat dle aktuálních potřeb a zvolených pokojů.

Celou kolekci Entsian naleznete zde.

Materiál

  • korpus - HDF - tvrdá dřevovláknitá deska
  • hrany nábytku jsou zakončené lištou ABS, nábytek je tak odolný vůči mechanickému poškození
  • plastové nohy 12 cm, plastové úchyty

Odstín

  • dub artisan

Technické parametry

Šířka 185 cm
Výška 192 cm
Hloubka 60 cm
Materiál HDF - tvrdá dřevovláknitá deska, lišty ABS
Barevné provedení dub artisan
Hmotnost 161,10 kg
Počet dodaných kusů 4 ks
Stav dodání v demontu
Záruční lhůta 24 měsíců
Rozměry balení 1. ks - 190 x 61 x 12 cm, 47 kg / 2. ks - 185 x 61 x 11 cm, 30 kg / 3. ks - 139 x 61 x 9 cm, 45 kg
Šatní skříň Entsian Šatní skříň Entsian Šatní skříň Entsian Šatní skříň Entsian Šatní skříň Entsian Šatní skříň Entsian Šatní skříň Entsian Šatní skříň Entsian Šatní skříň Entsian Šatní skříň Entsian