Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Šatní skříň Esville II se zrcadlem
Šatní skříň Esville II se zrcadlem Šatní skříň Esville II se zrcadlem Šatní skříň Esville II se zrcadlem Šatní skříň Esville II se zrcadlem Šatní skříň Esville II se zrcadlem Šatní skříň Esville II se zrcadlem Šatní skříň Esville II se zrcadlem Šatní skříň Esville II se zrcadlem Šatní skříň Esville II se zrcadlem Šatní skříň Esville II se zrcadlem

Šatní skříň Esville II se zrcadlem

Šatní skříň Esville II o rozměrech (š) 120 x (v) 220 x (h) 60 cm je vyrobená z MDF desky 16 mm, hrany zakončené lištou ABS. Nábytek je zhotovený v barvě černý mat s prvkem v provedení dub artisan.

Produkt je dočasně vyprodaný.
Kód zboží: WAR-II-ESV-BM-120
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: ELTAP
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Šatní skříň Esville II se zrcadlem

Šatní skříň Esville II o rozměrech (š) 120 x (v) 220 x (h) 60 cm je vyrobená z MDF desky 16 mm, hrany zakončené lištou ABS. Nábytek je zhotovený v barvě černý mat s prvkem v provedení dub artisan.

Úložný prostor šatní skříně je rozdělený na police v jedné půlce a v druhé je umístěná šatní tyč k zavěšení oděvů. Police jsou dostatečně hluboké, aby se do nich vešlo nejen oblečení, ale i větší kusy textilu a dalších věcí.

Předností tohoto kousku jsou posuvné dveře, které při otevření nepřekážejí v prostoru a díky tomu může stát v užší místnosti a chodbě. Na jedné polovině je připevněné praktické zrcadlo, jež opticky zvětšuje pokoj. Druhé dveře jsou v dekoru dub artisan, jež perfektně ladí k matně černé barvě skříně. Kombinace tmavé barvy se dřevem působí moderně a navodí v interiéru útulnou atmosféru.

Šatní skříň napomůže k udržení pořádku nejen v ložnici, ale i v předsíni či v pokoji studentů. 

Materiál

  • MDF 16 mm - polotvrdá dřevovláknitá deska, alternativa masivního dřeva
  • hrany nábytku jsou zakončeny lištou ABS, nábytek je tak odolný vůči mechanickému poškození

Odstín

  • dub artisan + černý mat

Technické parametry

Šířka 120 cm
Výška 220 cm
Hloubka 60 cm
Nosnost police 10 Kg
Materiál MDF deska 16 mm, lišty ABS
Barevné provedení dub artisan + černý mat
Hmotnost 122 kg
Počet dodaných kusů 3 ks
Stav dodání v demontu
Záruční lhůta 24 měsíců
Rozměry balení 1. 227 x 60 x 6 cm, 42 kg / 2. 127 x 60 x 10 cm, 30 kg / 3. 210 x 60 x 6 cm, 50 kg
Šatní skříň Esville II se zrcadlem Šatní skříň Esville II se zrcadlem Šatní skříň Esville II se zrcadlem Šatní skříň Esville II se zrcadlem Šatní skříň Esville II se zrcadlem Šatní skříň Esville II se zrcadlem Šatní skříň Esville II se zrcadlem Šatní skříň Esville II se zrcadlem Šatní skříň Esville II se zrcadlem Šatní skříň Esville II se zrcadlem Šatní skříň Esville II se zrcadlem