Z důvodu proběhlé pandemie se prodlužují lhůty dodání postelí a pohovek na 16 - 18 týdnů od výrobce WERSAL. Děkujeme za pochopení.

   Vážení zákazníci, z důvodu velkého množství telefonických dotazů prosíme, abyste nám psali @ na adresu: info@home-nabytek.cz, na který Vám odpovíme v co nejkratším termínu. 

Infolinka: (+420) 603 417 597
Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Sedací souprava rohová BORA 2F.E.2BK Levá - Fashion 16 grey
Sedací souprava rohová BORA 2F.E.2BK Levá - Fashion 16 grey Sedací souprava rohová BORA 2F.E.2BK Levá - Fashion 16 grey Sedací souprava rohová BORA 2F.E.2BK Levá - Fashion 16 grey Sedací souprava rohová BORA 2F.E.2BK Levá - Fashion 16 grey Sedací souprava rohová BORA 2F.E.2BK Levá - Fashion 16 grey Sedací souprava rohová BORA 2F.E.2BK Levá - Fashion 16 grey

Sedací souprava rohová BORA 2F.E.2BK Levá - Fashion 16 grey

Hledáte stylový a pohodlný kus nábytku do vašeho obývacího pokoje? Pak máme pro vás v nabídce rohovou sedací soupravu BORA 2F.E.2BK v levém rohovém provedení (šuplík je ze strany sedícího vlevo).

Dostupnost: 2-10 týdnů
Doprava ZDARMA
Cena s DPH

25 299 Kč

Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: BRW
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Hledáte stylový a pohodlný kus nábytku do vašeho obývacího pokoje? Pak máme pro vás v nabídce rohovou sedací soupravu BORA 2F.E.2BK v levém rohovém provedení (šuplík je ze strany sedícího vlevo).

Barevné provedení je v potahové látce Fashion 16 grey

Ze sedací soupravy se dá snadno vytvořit dočasné lůžko a to díky rozkladu typu Delfin - mechanismus je na vozíčku s gumovými kolečky, které zabraňují poškození podlahy. Velikost spací plochy je 130 x 193 cm. Do výsuvného šuplíku je možné uchovat například různé drobnosti, které nechcete mít stále na očích.

Výplň sedačky je vyrobena z vlnitých pružin a HR pěny. Na širokou měkkou loketní opěrku si můžete položit ruce nebo dálkový ovladač. Ozdobné nožky jsou vyrobeny z plastu.

Obě strany rohu jsou stejně dlouhé.

Materiál

 • stabilní kostra sedací soupravy je vyrobena z masivního dřeva a dřevotřísky
 • sedák - pružiny Faliste, na sedáku i opěráku je použita kvalitní polyuretanová pěna v kombinaci se studenou pěnou HR (HR pěna se vyznačuje vysokou flexibiliou, má dobrou tvarovou stálost, je pevná, díky otevřenější buněčné struktuře má dobrou prodyšnost, snáze vyrovnává teplotní rozdíly, vyniká výbornou elasticitou a dlouhou životností)
 • nožky plastové kluzáky, které chrání podlahovou krytinu před poškozením
 • opěrné polštáře jsou vyplněny silikonovou výplní spolu s polyuretanovou pěnou
 • nožky jsou z masivního dřeva

Technické parametry

Šířka 244 cm
Výška 93 cm
Hloubka sedu 60 cm
Délka 244 cm
Výška sedu 45 cm
Rozkládání ano
Lehací plocha 130 x 193 cm
Úložný prostor ano
Materiál masivní dřevo, dřevotříska, polyuretanová pěna, studená pěna HR, pružiny Faliste
Hmotnost 163 kg
Stav dodání v demontu
Záruční lhůta 24 měsíců
Sedací souprava rohová BORA 2F.E.2BK Levá - Fashion 16 grey Sedací souprava rohová BORA 2F.E.2BK Levá - Fashion 16 grey Sedací souprava rohová BORA 2F.E.2BK Levá - Fashion 16 grey Sedací souprava rohová BORA 2F.E.2BK Levá - Fashion 16 grey Sedací souprava rohová BORA 2F.E.2BK Levá - Fashion 16 grey Sedací souprava rohová BORA 2F.E.2BK Levá - Fashion 16 grey Sedací souprava rohová BORA 2F.E.2BK Levá - Fashion 16 grey