Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Pravý roh, Loco 24
Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia

Sedací souprava rohová Dalia

Sedací souprava rohová Dalia s úložným prostorem a možností rozložení na lůžko o velikosti spací plochy 127 x 247 cm, rozměry (š) 289 x (d) 190 x (v) 95 cm. Kostra z masivního dřeva a dřevotřísky, sedák je vyrobený z vlnitých pružin faliste a kvalitní studené (HR) pěny, opěrák je vypolstrovaný polyuretanovou (PUR) pěnou.

Dostupnost: 2-8 týdnů
Doprava ZDARMA
Cena s DPH

od 23 100 Kč

Zvolit variantu
Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: ELTAP
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Sedací souprava rohová Dalia

Sedací souprava rohová Dalia s úložným prostorem a možností rozložení na lůžko o velikosti spací plochy 127 x 247 cm, rozměry (š) 289 x (d) 190 x (v) 95 cm. Kostra z masivního dřeva a dřevotřísky, sedák je vyrobený z vlnitých pružin faliste a kvalitní studené (HR) pěny, opěrák je vypolstrovaný polyuretanovou (PUR) pěnou.

Hladké linie, vyšší nožičky a pohodlné sezení, to je nadčasová sedací souprava Dalia, která má co nabídnout. Své majitele si získá nejen krásným provedením, ale i praktickou stránkou. Jednoduchou manipulací lze rozložit na lůžko o velikosti 127 x 247 cm a poskytne místo na spaní pro hosty či dopřeje svým majitelům dostatek prostoru na lenošení při četbě nebo koukání na oblíbený film. Nechybí ani úložný prostor na lůžkoviny. Pohovka je vhodná do různě laděných interiérů a to především díky velkému výběru z látek a odstínů.

Ze stejné kolekce u nás naleznete pohovku a křeslo Dalia.

Popis

  • moderní skandinávský design
  • rozkládání na lůžko pro příležitostné přespání o velikost lehací plochy 127 x 247 cm
  • úložný prostor
  • opěráky navolno
  • 2 malé polštáře v ceně
  • velký výběr potahových látek

Materiál

  • kostra je vyrobená z masivního dřeva a dřevotřísky
  • sedák - vlnité pružiny faliste, kvalitní studená (HR) pěna
  • opěrák - polyuretanová (PUR) pěna
  • kovové nožičky c černém odstínu, výšky 12 cm

Doplňky

Vyrovnávací toppery na lehací plochu zde

Technické parametry

Šířka 289 cm
Minimální výška 73 cm
Výška 95 cm
Šířka sedu 247 cm
Hloubka sedu 58 cm
Výška sedu 40 cm
Délka 190 cm
Výška opěráku od sedu 51 cm
Rozkládání na lůžko Ano
Lehací plocha 127 x 247 cm
Úložný prostor Ano
Kombinace látek Ne
Nosnost 280 Kg
Materiál masivní dřevo, dřevotříska, HR pěna, polyuretanová pěna, pružiny Faliste
Hmotnost 134 kg
Počet dodaných kusů 2 ks
Stav dodání v demontu
Záruční lhůta 24 měsíců
Rozměry balení 1 ks - 192x105x93 cm, 72 kg / 2 ks - 185x80x60 cm, 62 kg
Pravý roh, Loco 24 Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia Sedací souprava rohová Dalia