Z důvodu proběhlé pandemie se prodlužují lhůty dodání postelí a pohovek na 16 - 18 týdnů od výrobce WERSAL. Děkujeme za pochopení.

   Vážení zákazníci, z důvodu velkého množství telefonických dotazů prosíme, abyste nám psali @ na adresu: info@home-nabytek.cz, na který Vám odpovíme v co nejkratším termínu. 

Infolinka: (+420) 603 417 597
Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Skříňka Qubic QB-05
Skříňka Qubic QB-05 Skříňka Qubic QB-05 Skříňka Qubic QB-05 Skříňka Qubic QB-05

Skříňka Qubic QB-05

Středně vysoká, policová skříňka Qubic nabídne úložné prostory v otevřených policích, skříňce s policemi uvnitř a výsuvných zásuvkách. Skříňka je doplněna úsporným Led osvětlením.

Dostupnost: 2-8 týdnů
Cena s DPH

4 520 Kč

Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Dig-Net
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Středně vysoká, policová skříňka Qubic nabídne úložné prostory v otevřených policích, skříňce s policemi uvnitř a výsuvných zásuvkách. Skříňka je doplněna úsporným Led osvětlením.

Za dvířky skříňky nelaznete čtyři prostorné police na oblečení nebo školní pomůcky. Dvě snadno přístupné zásuvky usnadňují ukládání různých drobností. Otevřené police - výklenky jsou dobrým místem pro knihy a další drobné předměty. Skříňku můžete kombinovat se stejně vysokým regálem výšky 138 cm - Qubic CB-06.

Celou kolekci nábytku Qubic naleznete zde.

Popis kolekce Qubic

Kolekce nábytku Qubic je určena pro starší děti a teenagery s vybraným vkusem. Průměrnost zde nemá místo. Originální nábytek v módním stylu zaujme kombinací dekoru napodobujícího beton v kombinaci s přírodním  odstínem dřeva, celek je doplněn kovovými úchyty. Osobitý charakter nábytku podtrhne úsporné LED osvětlení, je také velmi praktické - tlumená záře jemně rozptyluje tmu a vytváří útulnou atmosféru v pokoji.

Návrháři se také postarali o vysokou funkčnost nábytku Qubic. Velkou výhodou kolekce jsou dva typy postelí, ze kterých si můžete vybrat - větší pro matraci o šířce 120 cm a menší pro matraci o šířce 90 cm. Další výhodou je velký počet úložných skříní a regálů, kde naleznete uzavřené úložné prostory, praktické zásuvky, police na knihy, ozdoby a jiné drobné předměty. Velká třídveřová skříň nabídne praktické uspořádání vnitřníhom prostoru.

Nábytek Qubic se skládá ze 12  jednotlivých prvků, kdykoli můžete dokoupit další kusy nábytku podle potřeb a věku dítěte. S nábytkem Qubic vytvoříte příjemný a funkčně vybavený pokoj pro Vaše dospívající dítě. 

Materiál

  • sektorový nábytek je vyroben z odolného materiálu LTD (laminovaná dřevotřísková deska)
  • lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií, povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím
  • hrany nábytku jsou zakončeny lištou ABS, nábytek je tak odolný vůči mechanickému poškození
  • zadní deska, dno zásuvek - sololit 3 mm
  • kovový úchyt
  • veškerý materiál na výrobu splňuje nejpřísnější hygienické i bezpečnostní normy

Odstín

  • šedý mat/grafit/přírodní dřevo

Technické parametry

Šířka 90 cm
Výška 138 cm
Hloubka 42 cm
Materiál lamino LTD, lišty ABS, kovový úchyt, zadní deska sololit 3 mm
Barevné provedení šedý mat/grafit/přírodní dřevo
Led osvětlení ano
Počet dodaných kusů 2 ks
Stav dodání v demontu
Záruční lhůta 24 měsíců
Skříňka Qubic QB-05 Skříňka Qubic QB-05 Skříňka Qubic QB-05 Skříňka Qubic QB-05 Skříňka Qubic QB-05