Z důvodu proběhlé pandemie se prodlužují lhůty dodání postelí a pohovek až na 16 týdnů od výrobce WERSAL. Děkujeme za pochopení.

Od 20. do 24.9. je prodejna zavřená, v případě dotazů a objednávek volejte (+420) 734 235 273.

    

Infolinka: (+420) 603 417 597
Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
-2%
Studentský pokoj Qubic
Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic
Akce

Studentský pokoj Qubic

Studentský nábytek Qubic klade důraz na praktické řešení úložného prostoru, vyniká velkou funkčností a variabilitou. Tato řada může být použita do jakéhokoliv dětského, studentského i pracovního pokoje. Nábytek je doplněn úsporným Led osvětlením v teplém odstínu.

Dostupnost: 2-8 týdnů
Doprava ZDARMA
Cena s DPH

29 360 Kč

28 770 Kč

Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Dig-Net
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Studentský nábytek Qubic klade důraz na praktické řešení úložného prostoru, vyniká velkou funkčností a variabilitou. Tato řada může být použita do jakéhokoliv dětského, studentského i pracovního pokoje. Nábytek je doplněn úsporným Led osvětlením v teplém odstínu.

Sestava nábytku do studentského pokoje Qubic se skládá ze třídveřové šatní skříně, policové skříňky s dvířky, regálu, psacího stolu, police, nočního stolku a postele o lehací ploše 90x200 cm s roštem bez matrace s výsuvnou zásuvkou pod postel. Osobitý charakter nábytku podtrhne úsporné LED osvětlení, které je součástí jednotlivých kusů.

Rozměry:

Třídveřová šatní skříň Qubic QB-02, šířka: 130 cm, výška: 195 cm, hloubka: 52 cm
Skříňka Qubic QB-05, šířka: 90 cm, výška: 138 cm, hloubka: 42 cm
Regál Qubic QB-06, šířka: 90 cm, výška: 138 cm, hloubka: 42 cm
Psací stůl Qubic QB-08, šířka: 120 cm, výška: 82 cm, hloubka: 53 cm
Nástěnná police Qubic QB-09, šířka: 115 cm, výška: 20 cm, hloubka: 22 cm
Noční stolek Qubic QB-10, šířka: 45 cm, výška: 47 cm, hloubka: 42 cm
Postel Qubic QB-12 s roštem bez matrace, délka: 217 cm, výška: 100 cm, šířka: 100 cm

Celou kolekci nábytku Qubic naleznete zde.

Popis kolekce Qubic

Kolekce nábytku Qubic je určena pro starší děti a teenagery s vybraným vkusem. Průměrnost zde nemá místo. Originální nábytek v módním stylu zaujme kombinací dekoru napodobujícího beton v kombinaci s přírodním  odstínem dřeva, celek je doplněn kovovými úchyty. Osobitý charakter nábytku podtrhne úsporné LED osvětlení, je také velmi praktické - tlumená záře jemně rozptyluje tmu a vytváří útulnou atmosféru v pokoji.

Návrháři se také postarali o vysokou funkčnost nábytku Qubic. Velkou výhodou kolekce jsou dva typy postelí, ze kterých si můžete vybrat - větší pro matraci o šířce 120 cm a menší pro matraci o šířce 90 cm. Další výhodou je velký počet úložných skříní a regálů, kde naleznete uzavřené úložné prostory, praktické zásuvky, police na knihy, ozdoby a jiné drobné předměty. Velká třídveřová skříň nabídne praktické uspořádání vnitřníhom prostoru.

Nábytek Qubic se skládá ze 12  jednotlivých prvků, kdykoli můžete dokoupit další kusy nábytku podle potřeb a věku dítěte. S nábytkem Qubic vytvoříte příjemný a funkčně vybavený pokoj pro Vaše dospívající dítě. 

Materiál

  • sektorový nábytek je vyroben z odolného materiálu LTD (laminovaná dřevotřísková deska)
  • lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií, povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím
  • hrany nábytku jsou zakončeny lištou ABS, nábytek je tak odolný vůči mechanickému poškození
  • zadní deska, dno zásuvek - sololit 3 mm
  • kovový úchyt
  • veškerý materiál na výrobu splňuje nejpřísnější hygienické i bezpečnostní normy

Odstín

  • šedý mat/grafit/přírodní dřevo

Technické parametry

Sestava se skládá třídveřová šatní skříň QB-02, skříňka QB-05, regál QB-06, psací stůl QB-08, police QB-09, noční stolek QB-10, postel s roštem bez matrace QB-12,
Lehací plocha 90 x 200 cm
Materiál lamino LTD, lišty ABS, kovový úchyt, zadní deska sololit 3 mm
Barevné provedení šedý mat/grafit/přírodní dřevo
Led osvětlení ano
Stav dodání v demontu
Záruční lhůta 24 měsíců
Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic Studentský pokoj Qubic