Z důvodu proběhlé pandemie se prodlužují lhůty dodání postelí a pohovek na 12 - 16 týdnů od výrobce WERSAL. Děkujeme za pochopení.

   Vážení zákazníci, z důvodu velkého množství telefonických dotazů prosíme, abyste nám psali @ na adresu: info@home-nabytek.cz, na který Vám odpovíme v co nejkratším termínu. 

Infolinka: (+420) 603 417 597
Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Třídveřová šatní skříň Fargo FG-01
Třídveřová šatní skříň Fargo FG-01 Třídveřová šatní skříň Fargo FG-01 Třídveřová šatní skříň Fargo FG-01

Třídveřová šatní skříň Fargo FG-01

Prostorná třídveřová šatní skříň Fargo nabídne velké úložné prostory na ukládání oblečení. 

Dostupnost: 2-8 týdnů
Doprava ZDARMA
Cena s DPH

7 240 Kč

Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Dig-Net
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Prostorná třídveřová šatní skříň Fargo nabídne velké úložné prostory na ukládání oblečení. 

V jedné třetině skříně jsou dvířka s policemi uvnitř, pod ní dvě otevřené police do kterých můžete vystavit např.dekoraci. Police šířka: 40 cm, hloubka: 45 cm, výška: 20 cm. Dvě třetiny skříně zabírá šatní tyč s policí v horní části. Velká šatní skříň je vhodná pro ty, kdo mají rádi přehled v oblečení a své svršky raději pověsí na ramínko, s jejichž pomocí ušetří spoustu místa. Horní police nad šatní tyčí je dostatečně velká na ukládání např.sezónního oblečení.

Celou kolekci nábytku Fargo naleznete zde.

Popis kolekce Fargo

Kolekce nábytku Fargo je určena pro pokoje starších dětí a teenagerů, dívek i chlapců. Originální nábytek v průmyslovém stylu zaujme módní kombinací dekoru napodobujícího třený beton v kombinaci s přírodním teplým odstínem dřeva s ozdobným potiskem.

Průmyslový charakter nábytku dotváří kovové rukojeti zaobleného tvaru a černé nápisy na korpusech skříní, regálů, komod, psacího stolu, polic, nočního stolku i postelí.
Velkou výhodou kolekce jsou dva typy postelí, ze kterých si můžete vybrat - větší pro matraci o šířce 120 cm a menší pro matraci o šířce 90 cm. Další výhodou je velký počet úložných skříní a regálů, zvláště pozoruhodná je velká třídveřová skříň, kterou lze kombinovat s policemi a skříňkami.

Nábytek Fargo se skládá ze 16  jednotlivých prvků, kdykoli můžete dokoupit další kusy nábytku podle potřeb a věku dítěte. S nábytkem Fargo vytvoříte příjemný a funkčně vybavený pokoj pro Vaše dospívající dítě. 

Materiál

  • sektorový nábytek je vyroben z odolného materiálu LTD (laminovaná dřevotřísková deska)
  • lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií, povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím
  • hrany nábytku jsou zakončeny lištou ABS, nábytek je tak odolný vůči mechanickému poškození
  • zadní deska, dno zásuvek - sololit 3 mm
  • kovový úchyt
  • veškerý materiál na výrobu splňuje nejpřísnější hygienické i bezpečnostní normy

Odstín

  • canion alpine spruce/raw steel

Technické parametry

Šířka 150 cm
Výška 191 cm
Hloubka 52 cm
Materiál lamino LTD, lišty ABS, kovový úchyt, zadní deska sololit 3 mm
Barevné provedení canion alpine spruce/raw steel
Hmotnost 113 kg
Stav dodání v demontu
Záruční lhůta 24 měsíců
Třídveřová šatní skříň Fargo FG-01 Třídveřová šatní skříň Fargo FG-01 Třídveřová šatní skříň Fargo FG-01 Třídveřová šatní skříň Fargo FG-01