Z důvodu proběhlé pandemie se prodlužují lhůty dodání postelí a pohovek na 14 - 18 týdnů od výrobce WERSAL. Děkujeme za pochopení.

   Vážení zákazníci, z důvodu velkého množství telefonických dotazů prosíme, abyste nám psali @ na adresu: info@home-nabytek.cz, na který Vám odpovíme v co nejkratším termínu. 

Infolinka: (+420) 603 417 597
Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Křeslo Celini žluté
Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté

Křeslo Celini žluté

Elegantní křeslo ušák Celini ve žluté velurové látce s podnožím z oceli s práškovým nástřikem v černém odstínu.

Produkt je dočasně vyprodaný.
Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: MPT
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Elegantní křeslo ušák Celini ve žluté velurové látce s podnožím z oceli s práškovým nástřikem v černém odstínu.

Funkční, univerzální a zároveň velmi elegantní křeslo Celini ve stylu ušák najde uplatnění v každém interiéru, v moderních a skandinávských pokojích, stejně jako v klasických.

Křeslo Celiny je potaženo žlutou velurovou tkaninou, která je na dotek neuvěřitelně měkká a velmi pohodlná. Harmonický kontrast křesla dotváří stabilní nožky z oceli s práškovým nástřikem v černém odstínu.

Čalouněné křeslo Celini je doplněno pohodlnými područkami, které poskytnou příjemnou oporu rukou. Za zmínku také  stojí efektivní prošívání, které dodává křeslu okouzlující charakter.

Pohodlné sedadlo, tvarované opěradlo a široké loketní opěrky učiní z každého odpočinku v křesle nezapomenutelný okamžik hluboké relaxace.  Křeslo Celini je ideální volbou pro veřejné i soukromé interiéry.

Materiál

  • stabilní konstrukce s dlouhou životností je vyrobena z masivního bukového dřeva a dřevotřísky
  • sedák i opěrák polyuretanová pěna, žlutá velurová tkanina
  • kovové nožičky práškovaná ocel v černém odstínu 

Technické parametry

Šířka 75 cm
Výška 89 cm
Hloubka sedu 54 cm
Hloubka 80 cm
Šířka sedu 44 cm
Výška sedu 46 cm
Materiál masivní dřevo, dřevotříska, kovové nohy, Pur pěna
Hmotnost 14,5 kg
Počet dodaných kusů 1 ks
Stav dodání v demontu
Záruční lhůta 24 měsíců
Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté Křeslo Celini žluté