Z důvodu proběhlé pandemie se prodlužují lhůty dodání postelí a pohovek na 12 - 16 týdnů od výrobce WERSAL. Děkujeme za pochopení.

   Vážení zákazníci, z důvodu velkého množství telefonických dotazů prosíme, abyste nám psali @ na adresu: info@home-nabytek.cz, na který Vám odpovíme v co nejkratším termínu. 

Infolinka: (+420) 603 417 597
Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
-17%
Křeslo ušák Lea grafitové, černé bukové podnoží
Křeslo ušák Lea grafitové, černé bukové podnoží Křeslo ušák Lea grafitové, černé bukové podnoží Křeslo ušák Lea grafitové, černé bukové podnoží Křeslo ušák Lea grafitové, černé bukové podnoží Křeslo ušák Lea grafitové, černé bukové podnoží Křeslo ušák Lea grafitové, černé bukové podnoží
Akce

Křeslo ušák Lea grafitové, černé bukové podnoží

Elegantní křeslo ušák Lea v grafitové velurové tkanině s černým bukovým podnožím.

Dostupnost: Skladem
Doprava ZDARMA
Cena s DPH

6 990 Kč

5 820 Kč

Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: MPT
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Elegantní křeslo ušák Lea v grafitové velurové tkanině s černým bukovým podnožím.

Stylové křeslo ušák Lea je potaženo grafitovou velurovou tkaninou příjemnou na dotek, stojí na kvalitním bukovém podnoží v černém odstínu a je vypolstrované polyuretanovou pěnou. Široké loketní opěrky a vyšší tvarované opěradlo dokreslují celkový vzhled křesla, a zároveň jsou skvělou volbou pro dlouhé sezení, při kterém si můžete opřít ruce i hlavu. 

Designéři vsadili na oblíbený skandinávský styl, jež se těší velké popularitě pro svůj ležérní, pohodlný, praktický a především útulný charakter. Kombinace tradičních materiálu s moderními zaručí možnost umístit křeslo do různě laděných soukromých i veřejných interiérů.

Materiál

  • stabilní konstrukce s dlouhou životností je vyrobena z masivního bukového dřeva a dřevotřísky
  • sedák i opěradlo polyuretanová pěna, grafitová velurová tkanina
  • bukové podnoží v černém odstínu 

Technické parametry

Šířka 69 cm
Výška 105 cm
Hloubka sedu 46 cm
Hloubka 87 cm
Šířka sedu 50-65 cm
Výška sedu 50 cm
Materiál velurová látka, polyuretanová pěna, bukové dřevo
Hmotnost 20 kg
Počet dodaných kusů 1 ks
Stav dodání v demontu
Záruční lhůta 24 měsíců
Křeslo ušák Lea grafitové, černé bukové podnoží Křeslo ušák Lea grafitové, černé bukové podnoží Křeslo ušák Lea grafitové, černé bukové podnoží Křeslo ušák Lea grafitové, černé bukové podnoží Křeslo ušák Lea grafitové, černé bukové podnoží Křeslo ušák Lea grafitové, černé bukové podnoží Křeslo ušák Lea grafitové, černé bukové podnoží