Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Psací stůl L/P Teen Flex TF-04
Psací stůl L/P Teen Flex TF-04 Psací stůl L/P Teen Flex TF-04 Psací stůl L/P Teen Flex TF-04 Psací stůl L/P Teen Flex TF-04 Psací stůl L/P Teen Flex TF-04 Psací stůl L/P Teen Flex TF-04 Psací stůl L/P Teen Flex TF-04 Psací stůl L/P Teen Flex TF-04

Psací stůl L/P Teen Flex TF-04

Psací stůl Teen Flex v barevném provedení dřevo hickory. Rozměry stolu jsou (š) 150 x (v) 76 x (h) 61 cm a je vyrobený z LTD (laminovaná dřevotřísková deska), hrany nábytku jsou zakončené lištou ABS.

Produkt je dočasně vyprodaný.
Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Splátková kalkulačka klikni pro detail
Výrobce: Lenart
Lenart

Psací stůl L/P Teen Flex TF-04

Psací stůl Teen Flex v barevném provedení dřevo hickory. Rozměry stolu jsou (š) 150 x (v) 76 x (h) 61 cm a je vyrobený z LTD (laminovaná dřevotřísková deska), hrany nábytku jsou zakončené lištou ABS.

Prostorný stůl se třemi zásuvkami je dodávaný pouze s jednou nohou, jež lze umístit na pravou či levou stranu. Druhá strana stolu se opírá o desku, jež je v rozměrech vhodných k umístění na komodu TF-08 ze stejnojmenné kolekce. Toto řešení napomáhá k uspořádání prostoru v menších pokojích, kdy lze stůl umístit v rovině s komodou či do tvaru L. V případě, že je takové uspořádání již nežádoucí, v nabídce je k dokoupení druhá noha, aby mohl stůl stát samostatně bez podpory komody. Stůl lze kombinovat s dalšími díly z kolekce Teen Flex, jež si každý nakonfiguruje dle vlastních potřeb.

Komoda Teen Flex TF-08 k zakoupení zde.

Kolekce Teen Flex

Nadčasová kolekce Teen Flex přináší nový pohled na vybavení pokojů starších dětí. V kolekci jsou na prodej jednotlivé prvky, ze kterých nakonfigurujete pokoj na míru dle aktuálních potřeb dospívajících dětí. Důraz je kladený na moderní vzhled, kvalitu zpracování a využití i menšího prostoru na maximum. Zakoupit je možné sety pro jedno dítě, sourozence, nebo vybrat z jednotlivých kousků a sestavit si vlastní, popřípadě doplnit již vytvořený set. V kolekci Teen Flex je obsažený veškerý potřebný nábytek, od postelí přes psací stoly až k úložným prostorům. Hladký vzhled doplňuje útulné osvětlení v oranžovém odstínu.

Celou kolekci Teen Flex naleznete zde.

K nábytku Teen Flex se perfektně hodí výklopné postele Concept Junior zde.

Materiál

  • korpus - LTD - laminovaná dřevotřísková deska
  • hrany nábytku jsou zakončené lištou ABS, nábytek je tak odolný vůči mechanickému poškození

Odstín

  • dřevo hickory

Technické parametry

Šířka 150 cm
Výška 76 cm
Hloubka 61 cm
Materiál lamino LTD, lišty ABS
Barevné provedení dřevo hickory
Hmotnost 34 kg
Počet dodaných kusů 2 ks
Stav dodání v demontu
Záruční lhůta 24 měsíců
Psací stůl L/P Teen Flex TF-04 Psací stůl L/P Teen Flex TF-04 Psací stůl L/P Teen Flex TF-04 Psací stůl L/P Teen Flex TF-04 Psací stůl L/P Teen Flex TF-04 Psací stůl L/P Teen Flex TF-04 Psací stůl L/P Teen Flex TF-04 Psací stůl L/P Teen Flex TF-04 Psací stůl L/P Teen Flex TF-04