Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek
Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek

Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek

Bavlněný puf z kolekce Fantasy garden od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost 35 x 95 x 45 cm, ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek. Potah lze prát v pračce.

Dostupnost: 1-4 týdny
Cena s DPH

4 120 Kč

Kód zboží: P-SNAIL
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Lorena Canals
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek

Bavlněný puf z kolekce Fantasy garden od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost 35 x 95 x 45 cm, ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek. Potah lze prát v pračce.

Kámoš na sezení i hraní, to je puf Pan Šnek, měkký doplněk pro menší i starší děti. Puf je lehký, děti jej mohou snadno přemísťovat po pokoji a užít si s ním spoustu legrace i kvalitního odpočinku. Díky snímatelnému potahu a možnosti praní v pračce bude puf vždy čistý. Skvělý doplněk do dětských pokojíčků. 

Puf je šetrný k životnímu prostředí, na jeho výrobu byla použitá bavlna a přírodní barvy. Pečlivá ruční práce za férových podmínek pro zaměstnance z něho tvoří jedinečný a etický kousek.

Tajuplný život v zákoutích zahrad byl inspirací pro vznik kolekce Fantasy garden - Zahrada plná fantazie. Součástí kolekce jsou koberce, podložky na hraní, nástěnné dekorace, bavlněné hračky a pufy ve tvaru zvířátek. Celý koncept je založený na myšlence vytvořit dětem příjemné a zdravé prostředí, ve kterém se budou cítit dobře a zároveň bude pobyt v takovém pokojíčku zábavný. 

Celou kolekci Fantasy garden naleznete zde.

Španělská značka Lorena Canals nachází inspiraci při navrhování koberců a bytových doplňků úplně všude. Unikátní design a neobvyklé barvy jsou charakteristickým rysem této značky, která se snaží nejen o originální výrobky, ale zakládá si i na ekologické produkci a  korektním jednáním se zaměstnanci.

Popis

  • bavlněný puf od věhlasné značky Lorena Canals
  • pratelný povlak do 30°, snadná údržba
  • výroba, materiál a barvy šetrné k životnímu prostředí 
  • ruční výroba za použití tradičních metod
  • férové podmínky pro zaměstnance bez dětských pracovníků
  • každý kus je originál, barva a vzor se vlivem ruční práce mohou mírně lišit

Materiál

  • 100 % organická bavlna
  • snímatelný potah na zip - lze prát v pračce
  • přírodní barvy bez toxických látek

*Puf je zdravotně nezávadný a splňuje mezinárodní normy.

Technické parametry

Šířka 35 cm
Výška 45 cm
Délka 95 cm
Materiál 100 % organická bavlna
Speciální vlastnosti pratelný povlak, ručně vyrobený, šetrný k životnímu prostředí, přírodní barvy bez toxických látek
Záruční lhůta 24 měsíců
Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek Puf Mr. Snail Lorena Canals - Pan Šnek