Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Koberec s polštářem Lorena Canals - jezírko s leknínem
Koberec s polštářem Lorena Canals - jezírko s leknínem Koberec s polštářem Lorena Canals - jezírko s leknínem Koberec s polštářem Lorena Canals - jezírko s leknínem Koberec s polštářem Lorena Canals - jezírko s leknínem Koberec s polštářem Lorena Canals - jezírko s leknínem Koberec s polštářem Lorena Canals - jezírko s leknínem Koberec s polštářem Lorena Canals - jezírko s leknínem Koberec s polštářem Lorena Canals - jezírko s leknínem Koberec s polštářem Lorena Canals - jezírko s leknínem

Koberec s polštářem Lorena Canals - jezírko s leknínem

Bavlněný koberec z kolekce Fantasy garden od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost koberce 140 x 160 cm, ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek. Lze prát v pračce.

Dostupnost: 1-4 týdny
Doprava ZDARMA
Cena s DPH

6 800 Kč

Kód zboží: C-PUFFY-LILY
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Lorena Canals
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Koberec s polštářem Lorena Canals - jezírko s leknínem

Bavlněný koberec z kolekce Fantasy garden od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost koberce 140 x 160 cm, ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek. Lze prát v pračce.

Zelenkavý koberec ve tvaru jezírka, na němž je bavlněným knoflíkem připnutá lilie. Lilie se skládá ze dvou oddělitelných částí. Děti si mohou na koberečku hrát, odpočívat s hlavou na leknínu nebo si kytku odepnout a zapojit ji do svých her. Součástí balení je bavlněná taška s logem značky a obrázkem koberce.

Koberec je šetrný k životnímu prostředí, na jeho výrobu byla použitá bavlna a přírodní barvy. Pečlivá ruční práce za férových podmínek pro zaměstnance z něho tvoří jedinečný a etický kousek.

Tajuplný život v zákoutích zahrad byl inspirací pro vznik kolekce Fantasy garden - Zahrada plná fantazie. Součástí kolekce jsou koberce, podložky na hraní, nástěnné dekorace, bavlněné hračky a pufy ve tvaru zvířátek. Celý koncept je založený na myšlence vytvořit dětem příjemné a zdravé prostředí, ve kterém se budou cítit dobře a zároveň bude pobyt v takovém pokojíčku zábavný. 

Celou kolekci Fantasy garden naleznete zde.

Španělská značka Lorena Canals nachází inspiraci při navrhování koberců a bytových doplňků úplně všude. Unikátní design a neobvyklé barvy jsou charakteristickým rysem této značky, která se snaží nejen o originální výrobky, ale zakládá si i na ekologické produkci a  korektním jednáním se zaměstnanci.

Popis

 • bavlněný koberec od věhlasné značky Lorena Canals
 • pratelný do 30°, snadná údržba
 • velikost 140 x 160 cm
 • odepínací polštáře ve tvaru leknínu
 • výroba, materiál a barvy šetrné k životnímu prostředí 
 • ruční výroba za použití tradičních metod
 • férové podmínky pro zaměstnance bez dětských pracovníků
 • každý kus je originál, barva a vzor se vlivem ruční práce mohou mírně lišit

Materiál

 • 97 % bavlna, 3 % další materiály 
 • spodní část koberce z recyklované bavlny
 • přírodní barvy bez toxických látek

*Koberec je zdravotně nezávadný a splňuje mezinárodní normy.

Technické parametry

Šířka 140 cm
Délka 160 cm
Materiál 97% bavlna, 3% další materiály, spodní část koberce: recyklovaná bavlna
Speciální vlastnosti pratelný, ručně vyrobený, šetrný k životnímu prostředí, přírodní barvy bez toxických látek
Záruční lhůta 24 měsíců
Koberec s polštářem Lorena Canals - jezírko s leknínem Koberec s polštářem Lorena Canals - jezírko s leknínem Koberec s polštářem Lorena Canals - jezírko s leknínem Koberec s polštářem Lorena Canals - jezírko s leknínem Koberec s polštářem Lorena Canals - jezírko s leknínem Koberec s polštářem Lorena Canals - jezírko s leknínem Koberec s polštářem Lorena Canals - jezírko s leknínem Koberec s polštářem Lorena Canals - jezírko s leknínem Koberec s polštářem Lorena Canals - jezírko s leknínem Koberec s polštářem Lorena Canals - jezírko s leknínem