Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy
Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy

Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy

Designové křeslo Noel o rozměrech (š) 75 x (v) 88 x (hl) 87 cm poskytne pohodlí a komfortní místo k sezení. Kostra je z masivního dřeva a dřevotřísky, sedák a opěrák jsou vyrobeny z kvalitní polyuretanové pěny.

Dostupnost: 2-8 týdnů
Doprava ZDARMA
Cena s DPH

5 940 Kč

Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: MPT
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy

Designové křeslo Noel o rozměrech (š) 75 x (v) 88 x (hl) 87 cm poskytne pohodlí a komfortní místo k sezení. Kostra je z masivního dřeva a dřevotřísky, sedák a opěrák jsou vyrobeny z kvalitní polyuretanové pěny.

Funkční, univerzální a zároveň velmi elegantní křeslo Noel ve stylu ušák najde uplatnění v každém interiéru, v moderních a skandinávských pokojích, stejně jako v klasických.

Křeslo Noel je potaženo džínově modrou tkaninou, která je na dotek měkká a příjemná. Harmonický kontrast křesla dotváří stabilní nožky z oceli s práškovým nástřikem v černém odstínu.

Čalouněné křeslo Noel je doplněno pohodlnými područkami, které poskytnou příjemnou oporu rukou. Za zmínku také  stojí efektivní prošívání, které dodává křeslu okouzlující charakter.

Pohodlné sedadlo, tvarované opěradlo a široké loketní opěrky učiní z každého odpočinku v křesle nezapomenutelný okamžik hluboké relaxace.

Křeslo Noel je ideální volbou pro veřejné i soukromé interiéry.

Ke křeslu se skvěle hodí odkládací stolky na různé předměty či nápoje, které chcete mít hned po ruce. Omrkněte stolky v naší nabídce zde.

Popis

  • praktické pohodlné křeslo s podpěrkami rukou
  • stylové prošívání na opěru i sedu
  • pevný sedák, výška 45 cm
  • potahová látka v modrém odstínu
  • nožičky z lakované oceli 

Materiál

  • stabilní konstrukce s dlouhou životností je vyrobena z masivního dřeva a dřevotřísky
  • sedák i opěrák polyuretanová pěna
  • džínově modrá tkanina
  • kovové nožičky v černém odstínu 

Technické parametry

Šířka 75 cm
Výška 88 cm
Hloubka 87 cm
Šířka sedu 42 cm
Hloubka sedu 53 cm
Výška sedu 45 cm
Materiál masivní dřevo, dřevotříska, polyuretanová pěna
Hmotnost 17 kg
Počet dodaných kusů 2 ks
Stav dodání v celku, nutno přišroubovat nožičky
Záruční lhůta 24 měsíců
Rozměry balení 76 x 83 x 95 cm, 17 kg
Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy Látkové křeslo Noel - modré/kovové nohy