Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Křeslo ušák Arti 1F
Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F

Křeslo ušák Arti 1F

Křeslo Arti v moderním provedení do různě laděných interiérů. Kostra z masivního dřeva a dřevotřísky, sedák a opěrák jsou vyrobené z kvalitní polyuretanové a studené (HR) pěny.

Dostupnost: 4-10 týdnů
Doprava ZDARMA
Cena s DPH

8 990 Kč

Zvolit variantu
Kód zboží:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: ELTAP
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Křeslo Arti v moderním provedení do různě laděných interiérů. Kostra z masivního dřeva a dřevotřísky, sedák a opěrák jsou vyrobené z kvalitní polyuretanové a studené (HR) pěny.

Křeslo Arti v oblíbeném provedení ušák, jež je vyhledávaným typem posledních let. Oblibu si tato křesla získala především svým nadčasovým vhledem a pohodlím, které zajistí vyšší opěradlo a prostorné sedadlo. Ušák Arti stojí na dřevěných nohách, je polstrovaný kvalitními pěnami PUR a HR a je na výběr z několika moderních látek. Křeslo zaujme decentně prošívaným opěradlem a vyšším podnožím. Pohodlný kousek, jež bude sloužit dlouhé roky. 

Popis

  • pohodlné křeslo ušák
  • područky pro komfortnější sezení
  • stylové prošívání
  • velký výběr potahových látek
  • nožičky z masivu výšky 21,5 cm

Materiál

  • kostra je vyrobená z masivního dřeva a dřevotřísky
  • sedák a opěrák - kvalitní polyuretanová (PUR) pěna a studená (HR) pěna

Technické parametry

Šířka 80 cm
Výška 90,5 cm
Hloubka sedu 55,5 cm
Hloubka 85 cm
Výška sedu 47,5 cm
Materiál masivní dřevo, dřevotříska, PUR a HR pěna
Hmotnost 35/37 kg
Počet dodaných kusů 1 ks
Stav dodání v celku
Záruční lhůta 24 měsíců
Rozměry balení 1. ks - 90,5 x 85 x 80 cm
Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F Křeslo ušák Arti 1F