Ve čtvrtek 28. září máme zavřeno, v případě potřeby nám napište @, děkujeme.

Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Úložný koš Lorena Canals - pračka
Úložný koš Lorena Canals - pračka Úložný koš Lorena Canals - pračka Úložný koš Lorena Canals - pračka Úložný koš Lorena Canals - pračka Úložný koš Lorena Canals - pračka Úložný koš Lorena Canals - pračka Úložný koš Lorena Canals - pračka Úložný koš Lorena Canals - pračka Úložný koš Lorena Canals - pračka

Úložný koš Lorena Canals - pračka

Úložný koš pračka z kolekce Malý šéfkuchař od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost 30 x 33 x 31 cm, ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Dostupnost: 1-4 týdny
Cena s DPH

3 450 Kč

Kód zboží: BSK-WASH
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Lorena Canals
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Úložný koš Lorena Canals - pračka

Úložný koš pračka z kolekce Malý šéfkuchař od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost 30 x 33 x 31 cm, ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Kreativně vyřešený úložný prostor, se kterým si děti užijou spoustu zábavy. V pračce mohou prát různé věcí, třeba kobereček, jež je dodávaný společně s pračkou a pracím gelem. Až pračka dopere, může sloužit jako úložný koš.

Koš je šetrný k životnímu prostředí, na jeho výrobu byla použitá bavlna, polyester z recyklovaných PET lahví a přírodní bravy. Pečlivá ruční práce za férových podmínek pro zaměstnance z něho tvoří jedinečný a etický kousek.

Hravá kolekce pro děti i jejich rodiče v sobě skrývá nebývalý důraz na kvalitu, detail a zpracování, které je vidět na každém jejím kousku. Součástí kolekce jsou koberce, úložné koše v různých podobách, bavlněné hračky a pufy na sezení, vše ve stylu retro kuchyně. A o kuchyni je vlastně téměř celá kolekce, jež byla trefně pojmenovaná Malý šéfkuchař. Kolekce se hodí do dětských pokojů, zároveň skvěle zapadne do ostatních místností, kde si děti budou hrát v blízkosti rodičů.

Celou kolekci Malý šéfkuchař - Little chefs collection naleznete zde.

Španělská značka Lorena Canals nachází inspiraci při navrhování koberců a bytových doplňků úplně všude. Unikátní design a neobvyklé barvy jsou charakteristickým rysem této značky, která se snaží nejen o originální výrobky, ale zakládá si i na ekologické produkci a  korektním jednáním se zaměstnanci.

Popis

  • úložný koš kuchyně od věhlasné značky Lorena Canals
  • velikost 30 x 33 x 31 cm
  • výroba, materiál a barvy šetrné k životnímu prostředí 
  • ruční výroba za použití tradičních metod
  • férové podmínky pro zaměstnance bez dětských pracovníků
  • každý kus je originál, barva a vzor se vlivem ruční práce mohou mírně lišit

Materiál

  • 28 % bavlna, 72 % polyesterová vlákna z recyklovaných PET lahví 
  • přírodní barvy bez toxických látek

*Koš je zdravotně nezávadný a splňuje mezinárodní normy.

Technické parametry

Sestava se skládá úložný koš (pračka), malý kobereček, prací gel na hraní
Materiál 28 % bavlna, 72 % polyesterová vlákna z recyklovaných PET lahví
Speciální vlastnosti ručně vyrobený, šetrný k životnímu prostředí, přírodní barvy bez toxických látek
Záruční lhůta 24 měsíců
Úložný koš Lorena Canals - pračka Úložný koš Lorena Canals - pračka Úložný koš Lorena Canals - pračka Úložný koš Lorena Canals - pračka Úložný koš Lorena Canals - pračka Úložný koš Lorena Canals - pračka Úložný koš Lorena Canals - pračka Úložný koš Lorena Canals - pračka Úložný koš Lorena Canals - pračka Úložný koš Lorena Canals - pračka