Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Úložný koš Lorena Canals - myška Renata
Úložný koš Lorena Canals - myška Renata Úložný koš Lorena Canals - myška Renata Úložný koš Lorena Canals - myška Renata Úložný koš Lorena Canals - myška Renata Úložný koš Lorena Canals - myška Renata Úložný koš Lorena Canals - myška Renata

Úložný koš Lorena Canals - myška Renata

Bavlněný koš myška Renata pro děti od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost Ø 25 x 30 cm, ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Dostupnost: 1-4 týdny
Cena s DPH

1 880 Kč

Kód zboží: BSK-RENATA
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Lorena Canals

Úložný koš Lorena Canals - myška Renata

Bavlněný koš myška Renata pro děti od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost Ø 25 x 30 cm, ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Myška Renata je úložný koš pro děti, se kterým si mohou hrát a zároveň jej použít k uložení různých drobností a hraček. Nápaditý způsob, jak dětem zpříjemnit úklid v pokojíčku.

Koš je šetrný k životnímu prostředí, na jeho výrobu byla použitá bavlna, recyklované PET lahve a přírodní barvy. Pečlivá ruční práce za férových podmínek pro zaměstnance z něho tvoří jedinečný a etický kousek.

Kolekce The animal crew - Zvířecí parta

Kolekce s trefným názvem ,,Zvířecí parta“ je další povedený kousek z dílny výrobce Lorena Canals. Jako vždy jde o nápadité kousky, kvalitní materiály a originální vzhled. A kdo jsou vlastně hlavní hrdinové Zvířecí party? Jsou to úložné koše ve tvaru zvířátek, se kterými si děti mohou hrát a uschovat v nich poklady a hračky.

Celou kolekci Zvířecí parta naleznete zde.

Španělská značka Lorena Canals nachází inspiraci při navrhování koberců a bytových doplňků úplně všude. Unikátní design a neobvyklé barvy jsou charakteristickým rysem této značky, která se snaží nejen o originální výrobky, ale zakládá si i na ekologické produkci a  korektním jednáním se zaměstnanci.

Popis

  • úložný koš od věhlasné značky Lorena Canals
  • velikost Ø 25 x 30 cm
  • výroba, materiál a barvy šetrné k životnímu prostředí 
  • ruční výroba za použití tradičních metod
  • férové podmínky pro zaměstnance bez dětských pracovníků
  • každý kus je originál, barva a vzor se vlivem ruční práce mohou mírně lišit

Materiál

  • 67 % bavlna, 33 % polyester z recyklovaných PET lahví
  • přírodní barvy bez toxických látek

*Koš je zdravotně nezávadný a splňuje mezinárodní normy.

Technické parametry

Výška 30 cm
Průměr 25 cm
Materiál 67 % bavlna, 33 % polyester z recyklovaných PET lahví
Hmotnost 1,21 kg
Počet dodaných kusů 1 ks
Speciální vlastnosti ručně vyrobený, šetrný k životnímu prostředí, přírodní barvy bez toxických látek
Záruční lhůta 24 měsíců
Úložný koš Lorena Canals - myška Renata Úložný koš Lorena Canals - myška Renata Úložný koš Lorena Canals - myška Renata Úložný koš Lorena Canals - myška Renata Úložný koš Lorena Canals - myška Renata Úložný koš Lorena Canals - myška Renata Úložný koš Lorena Canals - myška Renata