Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Koberec Bloom 90 x 130 cm Lorena Canals - přírodní
Koberec Bloom 90 x 130 cm Lorena Canals - přírodní Koberec Bloom 90 x 130 cm Lorena Canals - přírodní Koberec Bloom 90 x 130 cm Lorena Canals - přírodní Koberec Bloom 90 x 130 cm Lorena Canals - přírodní Koberec Bloom 90 x 130 cm Lorena Canals - přírodní Koberec Bloom 90 x 130 cm Lorena Canals - přírodní

Koberec Bloom 90 x 130 cm Lorena Canals - přírodní

Bavlněný koberec z kolekce Fantasy garden od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost 90 x 130 cm, ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek. Lze prát v pračce.

Dostupnost: 1-4 týdny
Cena s DPH

2 550 Kč

Kód zboží: C-BLOOM-NAT-XS
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Lorena Canals
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Koberec Bloom 90 x 130 cm Lorena Canals - přírodní

Bavlněný koberec z kolekce Fantasy garden od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost 90 x 130 cm, ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek. Lze prát v pračce.

Koberec Bloom v přírodím odstínu světle béžové je vhodný do obývacích pokojů, ložnic i pokojů pro děti a miminka. Jednobarevný desing s jemně se měnící výškou vlasu dodává pruhovanou strukturu. Koberec má v každém rohu stylový střapec. Tento kousek je dalším z řady RugCycled - rug = koberec a upcycled = upcyklace. Termín upcyklace označuje proces, při němž je odpadový materiál, v případě koberců zbytky recyklované bavlny, přeměňován na nové materiály lepší kvality. Myšlenkou celé výroby je co nejvyšší kvalita s nejmenším možným negativním dopadem na životní prostředí.

Koberec je šetrný k životnímu prostředí, na jeho výrobu byla použitá bavlna a přírodní barvy. Pečlivá ruční práce za férových podmínek pro zaměstnance z něho tvoří jedinečný a etický kousek.

Tajuplný život v zákoutích zahrad byl inspirací pro vznik kolekce Fantasy garden - Zahrada plná fantazie. Součástí kolekce jsou koberce, podložky na hraní, nástěnné dekorace, bavlněné hračky a pufy ve tvaru zvířátek. Celý koncept je založený na myšlence vytvořit dětem příjemné a zdravé prostředí, ve kterém se budou cítit dobře a zároveň bude pobyt v takovém pokojíčku zábavný. 

Celou kolekci Fantasy garden naleznete zde.

Španělská značka Lorena Canals nachází inspiraci při navrhování koberců a bytových doplňků úplně všude. Unikátní design a neobvyklé barvy jsou charakteristickým rysem této značky, která se snaží nejen o originální výrobky, ale zakládá si i na ekologické produkci a  korektním jednáním se zaměstnanci.

Popis

  • bavlněný koberec od věhlasné značky Lorena Canals
  • pratelný do 30°, snadná údržba
  • velikost 90 x 130 cm
  • výroba, materiál a barvy šetrné k životnímu prostředí 
  • ruční výroba za použití tradičních metod
  • férové podmínky pro zaměstnance bez dětských pracovníků
  • každý kus je originál, barva a vzor se vlivem ruční práce mohou mírně lišit

Materiál

  • 97 % bavlna, 3 % další materiály 
  • spodní část koberce z recyklované bavlny
  • přírodní barvy bez toxických látek

*Koberec je zdravotně nezávadný a splňuje mezinárodní normy.

Technické parametry

Šířka 90 cm
Délka 130 cm
Materiál 97% bavlna, 3% další materiály, spodní část koberce: recyklovaná bavlna
Barevné provedení přírodní
Speciální vlastnosti pratelný, ručně vyrobený, šetrný k životnímu prostředí, přírodní barvy bez toxických látek
Záruční lhůta 24 měsíců
Koberec Bloom 90 x 130 cm Lorena Canals - přírodní Koberec Bloom 90 x 130 cm Lorena Canals - přírodní Koberec Bloom 90 x 130 cm Lorena Canals - přírodní Koberec Bloom 90 x 130 cm Lorena Canals - přírodní Koberec Bloom 90 x 130 cm Lorena Canals - přírodní Koberec Bloom 90 x 130 cm Lorena Canals - přírodní Koberec Bloom 90 x 130 cm Lorena Canals - přírodní