Konferenční stolek Story SO-15 - bílý
Detailní popis produktu
Praktický úložný prostor
Konferenční stolek Story SO-15 je doplněn prostornou výsuvnou zásuvkou, která se hodí pro uložení ovladačů, nabíječek nebo dalších drobností. Ve spodní části se nachází otevřená police vhodná například na knihy, časopisy nebo dekorace.
Jednoduchý a nadčasový vzhled
Kombinace bílé alpské a dekoru dub nash působí svěže a útulně. Vyšší nožky dodávají stolku lehký vzhled a zároveň usnadňují úklid pod nábytkem.
Kvalitní materiály a provedení
- korpus: laminovaná dřevotříska 16 mm 25 mm mdf 30x40
- horní deska: laminovaná dřevotříska 25 mm
- hrany: abs 1 mm a 0 45 mm
- zadní část zásuvky: hdf deska 3 mm
- barevné provedení: bila alpska dub nash
- úchytky: plast
- pojezdy zásuvky: rolkové
- počet zásuvek: 1
- počet polic: 1
- montáž: dodáváno v demontu
Jednotlivé kusy nábytku z kolekce Story naleznete zde.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| Šířka: | 110 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Materiál: | lamino LTD, lišty ABS, plastový úchyt |
| Barevné provedení: | bílý mat/dub Nash |
| Hmotnost: | 36 kg |
| Počet dodaných kusů: | 1 ks |
| Stav dodání: | v demontu |
| Záruční lhůta: | 24 měsíců |
| Rozměry balení: | 1 ks - 120 × 62 × 10 cm / 36 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




