Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Polštář Lorena Canals sušenka, bílý - Biscuit
Polštář Lorena Canals sušenka, bílý - Biscuit Polštář Lorena Canals sušenka, bílý - Biscuit Polštář Lorena Canals sušenka, bílý - Biscuit Polštář Lorena Canals sušenka, bílý - Biscuit Polštář Lorena Canals sušenka, bílý - Biscuit Polštář Lorena Canals sušenka, bílý - Biscuit Polštář Lorena Canals sušenka, bílý - Biscuit

Polštář Lorena Canals sušenka, bílý - Biscuit

Pletený polštář pro děti od světoznámé značky Lorena Canals. Slonovinově bílý ve tvaru sušenky, velikost 35 x 25 cm. Ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek. Lze prát v pračce.

Dostupnost: 1-4 týdny
Cena s DPH

1 060 Kč

Kód zboží: SC-BISCUIT-IVO
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Lorena Canals

Polštář Lorena Canals sušenka, bílý - Biscuit

Pletený polštář pro děti od světoznámé značky Lorena Canals. Slonovinově bílý ve tvaru sušenky, velikost 35 x 25 cm. Ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek. Lze prát v pračce.

Pletený polštář ve slonovinovém odstínu ve tvaru sušenky, jež bude netradiční dekorací v pokojíčku malých i starších holek a kluků. S polštářkem si mohou děti bezpečně hrát, nemá zip ani knoflíky, nebo na něm nerušeně odpočívat. Polštář je měkoučký, velmi pohodlný a tečky v šedé barvě dokreslují vzhled sušenky. Samozřejmostí je možnost vyprat polštář v pračce celý, včetně výplně. Povlak není snímatelný.

Polštář je šetrný k životnímu prostředí, na jeho výrobu byla použita bavlna, polyester a přírodní barvy. Pečlivá ruční práce za férových podmínek pro zaměstnance z něho tvoří jedinečný a etický kousek.

Španělská značka Lorena Canals nachází inspiraci při navrhování koberců a bytových doplňků úplně všude. Unikátní design a neobvyklé barvy jsou charakteristickým rysem této značky, která se snaží nejen o originální výrobky, ale zakládá si i na ekologické produkci a  korektním jednáním se zaměstnanci.

Popis

 • pletený polštář od věhlasné značky Lorena Canals
 • lze prát celý včetně výplně, povlak nelze sundat, snadná údržba
 • obdélník - tvar sušenky, velikost 35 x 25 cm
 • slonovinově bílá barva
 • výroba, materiál a barvy šetrné k životnímu prostředí 
 • ruční výroba za použití tradičních metod
 • férové podmínky pro zaměstnance bez dětských pracovníků
 • každý kus je originál, barva a vzor se vlivem ruční práce mohou mírně lišit

Materiál

 • povlak 100% bavlna 
 • výplň 100% polyester
 • přírodní barvy bez toxických látek

*Polštář je zdravotně nezávadný a splňuje mezinárodní normy ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001.

Technické parametry

Šířka 25 cm
Délka 35 cm
Materiál povlak 100% bavlna, výplň 100% polyester
Počet dodaných kusů 1 ks
Speciální vlastnosti pratelný, ručně vyrobený, šetrný k životnímu prostředí, přírodní barvy bez toxických látek
Záruční lhůta 24 měsíců
Polštář Lorena Canals sušenka, bílý - Biscuit Polštář Lorena Canals sušenka, bílý - Biscuit Polštář Lorena Canals sušenka, bílý - Biscuit Polštář Lorena Canals sušenka, bílý - Biscuit Polštář Lorena Canals sušenka, bílý - Biscuit Polštář Lorena Canals sušenka, bílý - Biscuit Polštář Lorena Canals sušenka, bílý - Biscuit Polštář Lorena Canals sušenka, bílý - Biscuit