Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Puf / hračka Lorena Canals - Pan Želva
Puf / hračka Lorena Canals - Pan Želva Puf / hračka Lorena Canals - Pan Želva Puf / hračka Lorena Canals - Pan Želva Puf / hračka Lorena Canals - Pan Želva Puf / hračka Lorena Canals - Pan Želva Puf / hračka Lorena Canals - Pan Želva

Puf / hračka Lorena Canals - Pan Želva

Puf z kolekce Mořské zázraky od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost pufu 20 x 115 x 85 cm. Ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek. Lze prát v pračce.

Dostupnost: 1-4 týdny
Cena s DPH

4 700 Kč

Kód zboží: P-TURTLE
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Lorena Canals
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Puf / hračka Lorena Canals - Pan Želva

Puf z kolekce Mořské zázraky od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost pufu 20 x 115 x 85 cm. Ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek. Lze prát v pračce.

Pan Želva je veselý společník na sezení, na hraní i jako velký plyšák pro menší i starší děti. Puf je lehký, děti jej mohou snadno přemísťovat po pokoji a užít si s ním spoustu legrace i kvalitního odpočinku. Skvělý doplněk do dětských pokojíčků. 

Puf je šetrný k životnímu prostředí, na jeho výrobu byla použitá bavlna, polyesterové kuličky a přírodní barvy. Pečlivá ruční práce za férových podmínek pro zaměstnance z něho tvoří jedinečný a etický kousek.

Kolekce Mořské zázraky

Kolekce plná originálních doplňků je věnovaná moři a jeho obyvatelům. S každým kouskem si děti užijí moře zábavy, ať už s kobercem připomínající mořské dno, úložným košem ve tvaru želvy nebo želvím polštářem. Kolekce rozvíjí dětskou fantazii, nabízí praktické a funkční doplňky, se kterými nebude nuda a díky výjimečnému zpracování vydrží roky.

Celou kolekci Mořské zázraky naleznete zde.

Španělská značka Lorena Canals nachází inspiraci při navrhování koberců a bytových doplňků úplně všude. Unikátní design a neobvyklé barvy jsou charakteristickým rysem této značky, která se snaží nejen o originální výrobky, ale zakládá si i na ekologické produkci a  korektním jednáním se zaměstnanci.

Popis

  • bavlněný puf od věhlasné značky Lorena Canals
  • pratelný do 30°, snadná údržba
  • velikost 20 x 115 x 85 cm
  • výroba, materiál a barvy šetrné k životnímu prostředí 
  • ruční výroba za použití tradičních metod
  • férové podmínky pro zaměstnance bez dětských pracovníků
  • každý kus je originál, barva a vzor se vlivem ruční práce mohou mírně lišit

Materiál

  • 97 % bavlna, 3 % další materiály
  • výplň 90 % polyesterové kuličky, 10 % recyklované PET lahve
  • přírodní barvy bez toxických látek

*Puf je zdravotně nezávadný a splňuje mezinárodní normy.

Technické parametry

Šířka 85 cm
Výška 20 cm
Délka 115 cm
Materiál 97 % bavlna, 3 % další materiály, výplň 90 % polyesterové kuličky, 10 % recyklované PET lahve
Speciální vlastnosti pratelný, ručně vyrobený, šetrný k životnímu prostředí, přírodní barvy bez toxických látek
Záruční lhůta 24 měsíců
Puf / hračka Lorena Canals - Pan Želva Puf / hračka Lorena Canals - Pan Želva Puf / hračka Lorena Canals - Pan Želva Puf / hračka Lorena Canals - Pan Želva Puf / hračka Lorena Canals - Pan Želva Puf / hračka Lorena Canals - Pan Želva Puf / hračka Lorena Canals - Pan Želva