Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Úložný koš ø 15 x 15 cm Lorena Canals - včela
Úložný koš ø 15 x 15 cm Lorena Canals - včela Úložný koš ø 15 x 15 cm Lorena Canals - včela Úložný koš ø 15 x 15 cm Lorena Canals - včela Úložný koš ø 15 x 15 cm Lorena Canals - včela Úložný koš ø 15 x 15 cm Lorena Canals - včela Úložný koš ø 15 x 15 cm Lorena Canals - včela Úložný koš ø 15 x 15 cm Lorena Canals - včela

Úložný koš ø 15 x 15 cm Lorena Canals - včela

Úložný koš z kolekce Planeta včel od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost koše ø 15 x 15 cm. Ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Dostupnost: 1-4 týdny
Cena s DPH

840 Kč

Kód zboží: BSK-BEEBABY
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Lorena Canals

Úložný koš ø 15 x 15 cm Lorena Canals - včela

Úložný koš z kolekce Planeta včel od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost koše ø 15 x 15 cm. Ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Úložný koš ve tvaru včely je perfektním doplňkem do dětských pokojů. Skvěle se hodí k odkládání drobností, hraček a pokladů. V kolekci je k zakoupení i větší velikost tohoto koše.

Koš je šetrný k životnímu prostředí, na jeho výrobu byla použitá bavlna, recyklované PET lahve a přírodní barvy. Pečlivá ruční práce za férových podmínek pro zaměstnance z něho tvoří jedinečný a etický kousek.

Kolekce Planeta včel

Co se děje v životě včel? To nám napoví hravá kolekce věnovaná včelkám. V kolekci jsou na výběr originální koberce, polštáře, hračky, pufy a úložné koše. Kolekce rozvíjí dětskou fantazii, nabízí praktické a funkční doplňky, se kterými nebude nuda a díky výjimečnému zpracování vydrží roky. 

Děti si mohou hrát na zahradníky a vypěstovat květiny pro včely, létat se včelkami a opylovat květy nebo si odpočinout na rozkvetlé louce.

Nádherná kolekce doplňků, kde má každý kousek něco společného se včelami.

Celou kolekci Planeta včel naleznete zde.

Španělská značka Lorena Canals nachází inspiraci při navrhování koberců a bytových doplňků úplně všude. Unikátní design a neobvyklé barvy jsou charakteristickým rysem této značky, která se snaží nejen o originální výrobky, ale zakládá si i na ekologické produkci a  korektním jednáním se zaměstnanci.

Popis

  • úložný koš od věhlasné značky Lorena Canals
  • velikost ø 15 x 15 cm
  • výroba, materiál a barvy šetrné k životnímu prostředí 
  • ruční výroba za použití tradičních metod
  • férové podmínky pro zaměstnance bez dětských pracovníků
  • každý kus je originál, barva a vzor se vlivem ruční práce mohou mírně lišit

Materiál

  • 70 % bavlna, 30 % polyester z recyklovaných PET lahví
  • přírodní barvy bez toxických látek

*Koš je zdravotně nezávadný a splňuje mezinárodní normy.

Technické parametry

Šířka 15 cm
Výška 15 cm
Délka 15 cm
Materiál 70 % bavlna, 30 % polyester z recyklovaných PET lahví
Hmotnost 1,2 kg
Speciální vlastnosti ručně vyrobený, šetrný k životnímu prostředí, přírodní barvy bez toxických látek
Záruční lhůta 24 měsíců
Úložný koš ø 15 x 15 cm Lorena Canals - včela Úložný koš ø 15 x 15 cm Lorena Canals - včela Úložný koš ø 15 x 15 cm Lorena Canals - včela Úložný koš ø 15 x 15 cm Lorena Canals - včela Úložný koš ø 15 x 15 cm Lorena Canals - včela Úložný koš ø 15 x 15 cm Lorena Canals - včela Úložný koš ø 15 x 15 cm Lorena Canals - včela Úložný koš ø 15 x 15 cm Lorena Canals - včela