Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Kapsář / dekorace na zeď Lorena Canals - ECO-CITY
Kapsář / dekorace na zeď Lorena Canals - ECO-CITY Kapsář / dekorace na zeď Lorena Canals - ECO-CITY Kapsář / dekorace na zeď Lorena Canals - ECO-CITY Kapsář / dekorace na zeď Lorena Canals - ECO-CITY

Kapsář / dekorace na zeď Lorena Canals - ECO-CITY

Závěsná dekorace s kapsami z kolekce ECO-CITY od světoznámé značky Lorena Canals, velikost 45 x 70 cm, ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Dostupnost: 1-4 týdny
Cena s DPH

1 050 Kč

Kód zboží: HANG-BIKE
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Lorena Canals

Kapsář / dekorace na zeď Lorena Canals - ECO-CITY

Závěsná dekorace s kapsami z kolekce ECO-CITY od světoznámé značky Lorena Canals, velikost 45 x 70 cm, ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Řekněte ahoj ekologickému městu, tak popisuje výrobce novou kolekci koberců a doplňků pro děti s názvem ECO-CITY. Kolekce byla navržená tak, aby byly jednotlivé prvky nejen hezké a originální, ale zároveň sloužily i dětským hrám a byly tak využité naplno. 

Pro zapálené jezdce na kole je tu funkční dekorace na zeď s obrázkem, jež byl vytvořený z barevných tkaniček. Ve spodní části jsou dvě stejně velké kapsy na drobnosti. Kapsář je v horní části vyztužený dřívkem, aby dobře držel tvar.

Kapsář je šetrný k životnímu prostředí, na jeho výrobu byla použitá bavlna a přírodní barvy. Pečlivá ruční práce za férových podmínek pro zaměstnance z něho tvoří jedinečný a etický kousek.

Španělská značka Lorena Canals nachází inspiraci při navrhování koberců a bytových doplňků úplně všude. Unikátní design a neobvyklé barvy jsou charakteristickým rysem této značky, která se snaží nejen o originální výrobky, ale zakládá si i na ekologické produkci a  korektním jednáním se zaměstnanci.

Popis

  • kapsář od věhlasné značky Lorena Canals
  • velikost 45 x 70 cm
  • výroba, materiál a barvy šetrné k životnímu prostředí 
  • ruční práce za použití tradičních metod
  • férové podmínky pro zaměstnance bez dětských pracovníků
  • každý kus je originál, barva a vzor se vlivem ruční práce mohou mírně lišit

Materiál

  • 97 % bavlna, 3 % další materiály, dřevěná tyčka 
  • přírodní barvy bez toxických látek

*Kapsář je zdravotně nezávadný a splňuje mezinárodní normy ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001.

Technické parametry

Šířka 45 cm
Délka 70 cm
Materiál 97 % bavlna, 3 % další materiály, dřevěná tyčka 
Hmotnost 0,45 kg
Počet dodaných kusů 1 ks
Stav dodání v celku
Speciální vlastnosti ručně vyrobený, šetrný k životnímu prostředí, přírodní barvy bez toxických látek
Záruční lhůta 24 měsíců
Kapsář / dekorace na zeď Lorena Canals - ECO-CITY Kapsář / dekorace na zeď Lorena Canals - ECO-CITY Kapsář / dekorace na zeď Lorena Canals - ECO-CITY Kapsář / dekorace na zeď Lorena Canals - ECO-CITY Kapsář / dekorace na zeď Lorena Canals - ECO-CITY