Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Koš na hraní Lorena Canals - květina
Koš na hraní Lorena Canals - květina Koš na hraní Lorena Canals - květina Koš na hraní Lorena Canals - květina Koš na hraní Lorena Canals - květina Koš na hraní Lorena Canals - květina Koš na hraní Lorena Canals - květina Koš na hraní Lorena Canals - květina Koš na hraní Lorena Canals - květina Koš na hraní Lorena Canals - květina

Koš na hraní Lorena Canals - květina

Bavlněná hračka z kolekce Fantasy garden od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost Ø 10 x 9 cm, ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Dostupnost: 1-4 týdny
Cena s DPH

600 Kč

Kód zboží: BSK-FLOWER
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Lorena Canals

Koš na hraní Lorena Canals - květina

Bavlněná hračka z kolekce Fantasy garden od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost Ø 10 x 9 cm, ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Oblíbená hra chytání kuličky do plastového či dřevěného kalíšku má nyní podobu květiny chytající bavlněnou kuličku. Díky většímu rozměru hračky a měkkému materiálu je hračka vhodná i pro menší děti, kterým pomáhá rozvíjet motoriku a postřeh.

Hračka je šetrná k životnímu prostředí, na její výrobu byla použitá bavlna a přírodní barvy. Pečlivá ruční práce za férových podmínek pro zaměstnance z ní tvoří jedinečný a etický kousek.

Tajuplný život v zákoutích zahrad byl inspirací pro vznik kolekce Fantasy garden - Zahrada plná fantazie. Součástí kolekce jsou koberce, podložky na hraní, nástěnné dekorace, bavlněné hračky a pufy ve tvaru zvířátek. Celý koncept je založený na myšlence vytvořit dětem příjemné a zdravé prostředí, ve kterém se budou cítit dobře a zároveň bude pobyt v takovém pokojíčku zábavný. 

Celou kolekci Fantasy garden naleznete zde.

Španělská značka Lorena Canals nachází inspiraci při navrhování koberců a bytových doplňků úplně všude. Unikátní design a neobvyklé barvy jsou charakteristickým rysem této značky, která se snaží nejen o originální výrobky, ale zakládá si i na ekologické produkci a  korektním jednáním se zaměstnanci.

Popis

  • bavlněná hračka od věhlasné značky Lorena Canals
  • velikost Ø 10 x 9 cm
  • výroba, materiál a barvy šetrné k životnímu prostředí 
  • ruční výroba za použití tradičních metod
  • férové podmínky pro zaměstnance bez dětských pracovníků
  • každý kus je originál, barva a vzor se vlivem ruční práce mohou mírně lišit

Materiál

  • 97 % bavlna, 3 % další materiály 
  • přírodní barvy bez toxických látek

*Hračka je zdravotně nezávadný a splňuje mezinárodní normy.

Technické parametry

Šířka 10 cm
Výška 9 cm
Barevné provedení 97 % bavlna, 3 % další materiály
Speciální vlastnosti ručně vyrobená, šetrná k životnímu prostředí, přírodní barvy bez toxických látek
Záruční lhůta 24 měsíců
Koš na hraní Lorena Canals - květina Koš na hraní Lorena Canals - květina Koš na hraní Lorena Canals - květina Koš na hraní Lorena Canals - květina Koš na hraní Lorena Canals - květina Koš na hraní Lorena Canals - květina Koš na hraní Lorena Canals - květina Koš na hraní Lorena Canals - květina Koš na hraní Lorena Canals - květina Koš na hraní Lorena Canals - květina