Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Polštář Lorena Canals balon - ECO-CITY
Polštář Lorena Canals balon - ECO-CITY Polštář Lorena Canals balon - ECO-CITY Polštář Lorena Canals balon - ECO-CITY Polštář Lorena Canals balon - ECO-CITY Polštář Lorena Canals balon - ECO-CITY Polštář Lorena Canals balon - ECO-CITY

Polštář Lorena Canals balon - ECO-CITY

Polštář od světoznámé značky Lorena Canals, průměr 30 cm. Ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Dostupnost: 1-4 týdny
Cena s DPH

1 120 Kč

Kód zboží: SC-BALL
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Lorena Canals

Polštář Lorena Canals balon - ECO-CITY

Polštář od světoznámé značky Lorena Canals, průměr 30 cm. Ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Řekněte ahoj ekologickému městu, tak popisuje výrobce novou kolekci koberců a doplňků pro děti s názvem ECO-CITY. Kolekce byla navržená tak, aby byly jednotlivé prvky nejen hezké a originální, ale zároveň sloužily i dětským hrám a byly tak využité naplno. 

Polštář je sešitý z barevných látek, svým provedením připomíná nafukovací balon do vody. Různě staré děti si mohou s polštářem hrát, házet nebo na něm odpočívat v posteli i na zemi.

Polštář je šetrný k životnímu prostředí, na jeho výrobu byla použita bavlna, polyester a přírodní barvy. Pečlivá ruční práce za férových podmínek pro zaměstnance z něho tvoří jedinečný a etický kousek.

Španělská značka Lorena Canals nachází inspiraci při navrhování koberců a bytových doplňků úplně všude. Unikátní design a neobvyklé barvy jsou charakteristickým rysem této značky, která se snaží nejen o originální výrobky, ale zakládá si i na ekologické produkci a  korektním jednáním se zaměstnanci.

Popis

  • originální polštář od věhlasné značky Lorena Canals
  • velikost ⌀ 30 cm
  • výroba, materiál a barvy šetrné k životnímu prostředí 
  • ruční práce za použití tradičních metod
  • férové podmínky pro zaměstnance bez dětských pracovníků
  • každý kus je originál, barva a vzor se vlivem ruční práce mohou mírně lišit

Materiál

  • 97 % bavlna, 3 % další materiály, výplň 100 % polyester 
  • přírodní barvy bez toxických látek

*Polštář je zdravotně nezávadný a splňuje mezinárodní normy ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001.

Technické parametry

Tvar kulatý
Průměr 30 cm cm
Materiál 97 % bavlna, 3 % další materiály, výplň 100 % polyester
Hmotnost 0,38 kg
Počet dodaných kusů 1 ks
Stav dodání v celku
Speciální vlastnosti 97 % bavlna, 3 % další materiály, výplň 100 % polyester 
Záruční lhůta 24 měsíců
Polštář Lorena Canals balon - ECO-CITY Polštář Lorena Canals balon - ECO-CITY Polštář Lorena Canals balon - ECO-CITY Polštář Lorena Canals balon - ECO-CITY Polštář Lorena Canals balon - ECO-CITY Polštář Lorena Canals balon - ECO-CITY Polštář Lorena Canals balon - ECO-CITY