Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Polštář ø 70 cm Lorena Canals - růžová sedmikráska + včela
Polštář ø 70 cm Lorena Canals - růžová sedmikráska + včela Polštář ø 70 cm Lorena Canals - růžová sedmikráska + včela Polštář ø 70 cm Lorena Canals - růžová sedmikráska + včela Polštář ø 70 cm Lorena Canals - růžová sedmikráska + včela Polštář ø 70 cm Lorena Canals - růžová sedmikráska + včela Polštář ø 70 cm Lorena Canals - růžová sedmikráska + včela Polštář ø 70 cm Lorena Canals - růžová sedmikráska + včela Polštář ø 70 cm Lorena Canals - růžová sedmikráska + včela

Polštář ø 70 cm Lorena Canals - růžová sedmikráska + včela

Polštář z kolekce Planeta včel od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost polštáře ø 70 cm. Ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Dostupnost: 1-4 týdny
Cena s DPH

2 660 Kč

Kód zboží: SC-DAISY-PK
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Lorena Canals
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Polštář ø 70 cm Lorena Canals - růžová sedmikráska + včela

Polštář z kolekce Planeta včel od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost polštáře ø 70 cm. Ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Polštářek ve tvaru sedmikrásky na hraní, na spaní i jako dekorace do dětských pokojů. S polštářem je dodávaná textilní včelka. Skvělý doplněk do dětských pokojů.

Polštář je šetrný k životnímu prostředí, na jeho výrobu byla použitá bavlna, polyester a přírodní barvy. Pečlivá ruční práce za férových podmínek pro zaměstnance z něho tvoří jedinečný a etický kousek.

Kolekce Planeta včel

Co se děje v životě včel? To nám napoví hravá kolekce věnovaná včelkám. V kolekci jsou na výběr originální koberce, polštáře, hračky, pufy a úložné koše. Kolekce rozvíjí dětskou fantazii, nabízí praktické a funkční doplňky, se kterými nebude nuda a díky výjimečnému zpracování vydrží roky. 

Děti si mohou hrát na zahradníky a vypěstovat květiny pro včely, létat se včelkami a opylovat květy nebo si odpočinout na rozkvetlé louce.

Nádherná kolekce doplňků, kde má každý kousek něco společného se včelami.

Celou kolekci Planeta včel naleznete zde.

Španělská značka Lorena Canals nachází inspiraci při navrhování koberců a bytových doplňků úplně všude. Unikátní design a neobvyklé barvy jsou charakteristickým rysem této značky, která se snaží nejen o originální výrobky, ale zakládá si i na ekologické produkci a  korektním jednáním se zaměstnanci.

Popis

  • bavlněný polštář od věhlasné značky Lorena Canals
  • pratelný do 30°, snadná údržba
  • velikost ø 70 cm
  • malá textilní včelka
  • výroba, materiál a barvy šetrné k životnímu prostředí 
  • ruční výroba za použití tradičních metod
  • férové podmínky pro zaměstnance bez dětských pracovníků
  • každý kus je originál, barva a vzor se vlivem ruční práce mohou mírně lišit

Materiál

  • 100 % bavlna, výplň 100 % polyester
  • přírodní barvy bez toxických látek

*Polštář je zdravotně nezávadný a splňuje mezinárodní normy.

Technické parametry

Šířka 70 cm
Délka 70 cm
Materiál 100 % bavlna, výplň 100 % polyester
Hmotnost 1,5 kg
Speciální vlastnosti pratelný, ručně vyrobený, šetrný k životnímu prostředí, přírodní barvy bez toxických látek
Záruční lhůta 24 měsíců
Polštář ø 70 cm Lorena Canals - růžová sedmikráska + včela Polštář ø 70 cm Lorena Canals - růžová sedmikráska + včela Polštář ø 70 cm Lorena Canals - růžová sedmikráska + včela Polštář ø 70 cm Lorena Canals - růžová sedmikráska + včela Polštář ø 70 cm Lorena Canals - růžová sedmikráska + včela Polštář ø 70 cm Lorena Canals - růžová sedmikráska + včela Polštář ø 70 cm Lorena Canals - růžová sedmikráska + včela Polštář ø 70 cm Lorena Canals - růžová sedmikráska + včela Polštář ø 70 cm Lorena Canals - růžová sedmikráska + včela