Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Sedací vak Lorena Canals mrkev - Oli-Carol
Sedací vak Lorena Canals mrkev - Oli-Carol Sedací vak Lorena Canals mrkev - Oli-Carol Sedací vak Lorena Canals mrkev - Oli-Carol Sedací vak Lorena Canals mrkev - Oli-Carol Sedací vak Lorena Canals mrkev - Oli-Carol Sedací vak Lorena Canals mrkev - Oli-Carol Sedací vak Lorena Canals mrkev - Oli-Carol Sedací vak Lorena Canals mrkev - Oli-Carol Sedací vak Lorena Canals mrkev - Oli-Carol

Sedací vak Lorena Canals mrkev - Oli-Carol

Sedací vak z kolekce Oli&Carol od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost 55 x 100 cm, ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek. Lze prát v pračce.

Dostupnost: 1-4 týdny
Doprava ZDARMA
Cena s DPH

5 500 Kč

Kód zboží: P-CATHY
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Lorena Canals
Splátková kalkulačka klikni pro detail

Sedací vak Lorena Canals mrkev - Oli-Carol

Sedací vak z kolekce Oli&Carol od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost 55 x 100 cm, ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek. Lze prát v pračce.

Kolekce Oli&Carol x Lorena Canals s sebou nese výchovný prvek, jak se díky hře mohou děti vzdělávat ve zdravé stravě a vztahu k přírodě a životnímu prostředí. Tato kolekce je totiž celá o zelenině. Perfektně zpracovaný nápad, doladěný do posledního detailu, jež bude děti bavit!

Velká mrkev jako sedací vak, to je další kousek, se kterým si děti užijou mnoho zábavy. Výhodou je snímatelný potah zajišťující snadnou údržbu a díky tomu si ho děti mohou vzít třeba i na zahradu.

Vak je šetrný k životnímu prostředí, na jeho výrobu byla použitá bavlna, polyester a přírodní barvy. Pečlivá ruční práce za férových podmínek pro zaměstnance z něho tvoří jedinečný a etický kousek.

Španělská značka Lorena Canals nachází inspiraci při navrhování koberců a bytových doplňků úplně všude. Unikátní design a neobvyklé barvy jsou charakteristickým rysem této značky, která se snaží nejen o originální výrobky, ale zakládá si i na ekologické produkci a  korektním jednáním se zaměstnanci.

Popis

  • sedací vak od věhlasné značky Lorena Canals
  • velikost 55 x 100 cm
  • pratelný do 30°, snadná údržba
  • výroba, materiál a barvy šetrné k životnímu prostředí 
  • ruční výroba za použití tradičních metod
  • férové podmínky pro zaměstnance bez dětských pracovníků
  • každý kus je originál, barva a vzor se vlivem ruční práce mohou mírně lišit

Materiál

  • 97 % bavlna, 3 % další materiály, výplň 100 % recyklované polyesterové kuličky 
  • přírodní barvy bez toxických látek

*Vak je zdravotně nezávadný a splňuje mezinárodní normy ISO 9001, ISO 14001.

Technické parametry

Šířka 55 cm
Délka 100 cm
Materiál 97 % bavlna, 3 % další materiály, výplň 100 % recyklované polyesterové kuličky
Hmotnost 3,5 kg
Počet dodaných kusů 1 ks
Stav dodání v celku
Speciální vlastnosti pratelný, ručně vyrobený, šetrný k životnímu prostředí, přírodní barvy bez toxických látek
Záruční lhůta 24 měsíců
Sedací vak Lorena Canals mrkev - Oli-Carol Sedací vak Lorena Canals mrkev - Oli-Carol Sedací vak Lorena Canals mrkev - Oli-Carol Sedací vak Lorena Canals mrkev - Oli-Carol Sedací vak Lorena Canals mrkev - Oli-Carol Sedací vak Lorena Canals mrkev - Oli-Carol Sedací vak Lorena Canals mrkev - Oli-Carol Sedací vak Lorena Canals mrkev - Oli-Carol Sedací vak Lorena Canals mrkev - Oli-Carol Sedací vak Lorena Canals mrkev - Oli-Carol