Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Skládací hračka Lorena Canals - želva v moři
Skládací hračka Lorena Canals - želva v moři Skládací hračka Lorena Canals - želva v moři Skládací hračka Lorena Canals - želva v moři Skládací hračka Lorena Canals - želva v moři Skládací hračka Lorena Canals - želva v moři Skládací hračka Lorena Canals - želva v moři Skládací hračka Lorena Canals - želva v moři Skládací hračka Lorena Canals - želva v moři

Skládací hračka Lorena Canals - želva v moři

Skládací hračka z kolekce Mořské zázraky od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost želvy 18 x 20 cm, rozkládací části 20 x 400 cm. Ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Dostupnost: 1-4 týdny
Cena s DPH

1 600 Kč

Kód zboží: SCT-UNSEA
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Lorena Canals

Skládací hračka Lorena Canals - želva v moři

Skládací hračka z kolekce Mořské zázraky od světoznámé značky Lorena Canals. Velikost želvy 18 x 20 cm, rozkládací části 20 x 400 cm. Ekologicky nezávadný materiál a netoxické barvy. Ruční výroba za férových podmínek.

Nápaditý způsob, jak využít hračku i její obal. Želvička putuje po moři dlouhém 400 cm. Cestou míjí různé živočichy, řasy a korály. Do posledního detailu zpracovaná hračka pro malé i starší děti, kterou snadno sbalíte a vezmete ven nebo na hřiště. 

Hračka je šetrná k životnímu prostředí, na její výrobu byla použitá bavlna, polyester a přírodní barvy. Pečlivá ruční práce za férových podmínek pro zaměstnance z ní tvoří jedinečný a etický kousek.

Kolekce Mořské zázraky

Kolekce plná originálních doplňků je věnovaná moři a jeho obyvatelům. S každým kouskem si děti užijí moře zábavy, ať už s kobercem připomínající mořské dno, úložným košem ve tvaru želvy nebo želvím polštářem. Kolekce rozvíjí dětskou fantazii, nabízí praktické a funkční doplňky, se kterými nebude nuda a díky výjimečnému zpracování vydrží roky.

Celou kolekci Mořské zázraky naleznete zde.

Španělská značka Lorena Canals nachází inspiraci při navrhování koberců a bytových doplňků úplně všude. Unikátní design a neobvyklé barvy jsou charakteristickým rysem této značky, která se snaží nejen o originální výrobky, ale zakládá si i na ekologické produkci a  korektním jednáním se zaměstnanci.

Popis

  • skládací hračka od věhlasné značky Lorena Canals
  • velikost želvy 18 x 20 cm, rozkládací části 20 x 400 cm
  • výroba, materiál a barvy šetrné k životnímu prostředí 
  • ruční výroba za použití tradičních metod
  • férové podmínky pro zaměstnance bez dětských pracovníků
  • každý kus je originál, barva a vzor se vlivem ruční práce mohou mírně lišit

Materiál

  • 97 % bavlna, 3 % další materiály 
  • výplň 100 % polyester
  • přírodní barvy bez toxických látek

*Výrobek je zdravotně nezávadný a splňuje mezinárodní normy.

Technické parametry

Materiál 97 % bavlna, 3 % další materiály, výplň 100 % polyester
Hmotnost 1,3 kg
Speciální vlastnosti ručně vyrobená, šetrná k životnímu prostředí, přírodní barvy bez toxických látek
Záruční lhůta 24 měsíců
Skládací hračka Lorena Canals - želva v moři Skládací hračka Lorena Canals - želva v moři Skládací hračka Lorena Canals - želva v moři Skládací hračka Lorena Canals - želva v moři Skládací hračka Lorena Canals - želva v moři Skládací hračka Lorena Canals - želva v moři Skládací hračka Lorena Canals - želva v moři Skládací hračka Lorena Canals - želva v moři Skládací hračka Lorena Canals - želva v moři