Infolinka:

(+420) 734 235 273

 

 

Doprava po celé ČR zdarma nad 5000 Kč!
Facebook Instagram
Závěsná police s věšákem Pinio Retro
Závěsná police s věšákem Pinio Retro Závěsná police s věšákem Pinio Retro Závěsná police s věšákem Pinio Retro Závěsná police s věšákem Pinio Retro Závěsná police s věšákem Pinio Retro Závěsná police s věšákem Pinio Retro Závěsná police s věšákem Pinio Retro

Závěsná police s věšákem Pinio Retro

Závěsná police s věšákem z kolekce Retro, velikost (š) 95,4 x (h) 22,5 x (v) 17,8 cm, je vyrobená z laminované desky a bukového masivu.

Dostupnost: 2-8 týdnů
Cena s DPH

1 200 Kč

Kód zboží: 044-050-003
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Pinio
Pinio

Závěsná police s věšákem Pinio Retro

Závěsná police s věšákem z kolekce Retro, velikost (š) 95,4 x (h) 22,5 x (v) 17,8 cm, je vyrobená z laminované desky a bukového masivu.

Polička je ideálním kouskem nábytku k umístění oblíbených knih, hraček, potřeb pro miminka a dalších drobností. Pod deskou police je praktický věšák k zavěšení dekorace či menších kousků oblečení. Police zaplní volný prostor na zdi a na zemi tak zbyde více místa na hraní.

Kolekce Retro

Jednotlivé komponenty kolekce nábytku Retro, včetně popisu a technických parametrů, naleznete zde.

Kolekce nábytku Retro byla navržena s důrazem na design a bezpečnost, a tím je vhodná do pokoje pro děti a miminka. Nábytek je vyrobený v nadčasové kombinaci dřeva s tmavými prvky v podobě vyšších nožiček a kovových úchytů. Tento nestárnoucí styl odolává měnícím se módním vlnám a nepodléhá krátkodobým trendům.

V kolekci je k zakoupení rostoucí postýlka, komoda, přebalovací pult, šatní skříně, regál, knihovna a další nábytek. Díky široké nabídce může nábytek z kolekce Retro vydržet dětem od miminka až do školních let.


Nábytek je zhotovený v příjemném odstínu dřeva, jenž snadno sladíte s různou dekorací i hračkami. Hladký povrch je doplněný o kovové úchyty a celkový dojem nábytku dokreslují výraznější nožičky. Dvířka a zásuvky jsou opatřeny systémem silent - tichý dojezd, jenž nebude rušit miminka a děti při spánku a zároveň zaručuje bezpečnost při zavírání. Nábytek je k zakoupení jednotlivě či ve zvýhodněných setech.

Rostoucí nábytek

Rostoucí nábytek se díky jednoduchým úpravám a doplňkům přizpůsobí věku a potřebám dětí a miminek.

Materiál

  • laminovaná deska 18 mm, věšáky z bukového masivu
  • veškerý materiál na výrobu splňuje nejpřísnější evropské hygienické i bezpečnostní normy
  • důraz je kladen na produkty nejvyšší kvality, příznivé ke zdraví a šetrné k životnímu prostředí

Odstín

  • dub řemeslný zlatý K003 PW

Technické parametry

Šířka 95,4 cm
Výška 17,8 cm
Hloubka 22,5 cm
Materiál laminovaná deska, bukový masiv
Barevné provedení dub řemeslný
Hmotnost 4,9 kg
Počet dodaných kusů 1 ks
Stav dodání v celku
Záruční lhůta 24 měsíců
Rozměry balení 103 x 27 x 4 cm, 4,9 kg
Závěsná police s věšákem Pinio Retro Závěsná police s věšákem Pinio Retro Závěsná police s věšákem Pinio Retro Závěsná police s věšákem Pinio Retro Závěsná police s věšákem Pinio Retro Závěsná police s věšákem Pinio Retro Závěsná police s věšákem Pinio Retro Závěsná police s věšákem Pinio Retro