Komoda Easy 02 - bílý lesk / dub Scandi
Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní komoda v dekoru dub Scandi a bílý lesk
Komoda Easy 02 nabízí nadčasový vzhled inspirovaný moderním a skandinávským stylem bydlení. Oblíbená kombinace dekoru dub Scandi a bílého vysokého lesku opticky projasní interiér a snadno se kombinuje s dalším nábytkem. Díky elegantním liniím, bezúchytkovému provedení a LED osvětlení působí komoda luxusním a vzdušným dojmem.
Praktický úložný prostor s možností rozšíření
Moderní komoda nabízí dostatek prostoru pro uložení obuvi, dokumentů, dekorací, textilu i běžných domácích potřeb.
- 4 dvířka
- 4 vnitřní police v základní výbavě
- možnost dokoupit 2 dodatkové police
- po doplnění až 6 úložných ploch
- vhodná jako komoda do obývacího pokoje, ložnice i předsíně
- ideální také jako moderní botník
- hloubka 40 cm vhodná i do menších prostor
Možnost doplnění polic umožňuje snadno navýšit úložný prostor přesně podle vašich potřeb.
Kvalitní MDF dvířka a moderní materiály
- korpus: laminovaná dřevotříska 16 mm a 32 mm
- dvířka: MDF deska 16 mm v bílém vysokém lesku
- hrany: kvalitní ABS hrany odolné proti poškození
- zadní stěna: HDF deska 3 mm
- panty: soft close tiché dovírání
- osvětlení: LED osvětlení v ceně
- energetická třída osvětlení: A++
- barevné provedení: bílý lesk / dub Scandi
Použité materiály vynikají snadnou údržbou, dlouhou životností a odolností při každodenním používání.
Elegantní LED osvětlení
Součástí komody Easy 02 je také moderní LED osvětlení, které zvýrazňuje elegantní kombinaci bílého lesku a dekoru dub Scandi. Jemné podsvícení dodává nábytku luxusnější vzhled a vytváří příjemnou atmosféru v interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody |
|---|---|
| Šířka: | 126 cm |
| Výška: | 95 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Silent systém-tichý dojezd: | ANO |
| Led osvětlení: | ANO |
| Barevné provedení: | bílý lesk / dub Scandi |
| Materiál: | MDF deska, LTD lamino 16-22 mm, HDF deska, lišty ABS |
| Nosnost police: | 5 kg |
| Hmotnost: | 56 kg |
| Počet dodaných kusů: | 2 ks |
| Stav dodání: | v demontu |
| Záruční lhůta: | 24 měsíců |
| Rozměry balení: | 1 ks -12x19x101,5 cm / 26 kg, 2 ks - 11x47,5x130,5 cm / 32 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




